Eva Longoria w miniony weekend uczestniczyła w ślubie Brooklyna Beckhama z Nicolą Peltz w Palm Beach. 47-letnia aktorka miała na sobie wyjątkową sukienkę projektu Victorii Beckham. Jednak musimy przyznać, że wolimy ją w prostym białym stroju kąpielowym.

47-letnia Eva Longoria chwali się doskonałą figurą

Eva Longoria pozuje w kostiumie kąpielowym

Aktorka „Gotowych na wszystko” podzieliła się słodkim zdjęciem z 3,5-letnim Santiago Enrique Bastónem w restauracji po tym, co wyglądało na dzień spędzony na plaży „Lato gdzie jesteś?” Longoria podpisała zdjęcie, na którym miała na sobie prosty, biały jednoczęściowy kostium kąpielowy, podczas gdy Santiago miał na sobie kolory zestaw.

Santiago Enrique Bastón jest pierwszym dzieckiem Evy Longorii, i 4. jej małżonka Jose Bastóna.

47-letnia latynoska piękność

W jednym z wywiadów Eva Longoria podzieliła się swoimi szczerymi przemyśleniami na temat procesu starzenia się i tego, jak jest on społecznie przywiązany do standardów piękna i poczucia własnej wartości.

Eva Longoria i jej zdjęcia z dzieciństwa – podobna?

Bez względu na to, ile kremu do twarzy nałożymy lub ile ćwiczeń zrobimy zegar będzie tykał. Dlaczego więc się temu opierać? To nieuniknione i to się dzieje […] Więc nie sądzę, że powinniśmy z tym walczyć zbyt mocno […] Starzenie kojarzy mi się z mądrością, doświadczeniem i dojrzałością – wyjaśniła Longoria.

Zgadzacie się?

Eva Longoria; Jose Baston, Credit line: Backgrid/MEGA / The Mega Agency / Forum

Eva Longoria w beżowej sukience z golfem

Eva Longoria w beżowej sukience z golfem, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Eva Longoria i Jose Baston szukają nowego domu

Eva Longoria, Jose Baston/fot. Backgrid USA/Forum