Kilka dni temu wystartowała 4. edycja „Projektu Lady”. Przy tej okazji przypomnijmy jedną z najciekawszych uczestniczek dotychczasowych edycji programu TVN.

Michalina Manios z Top Model przeszła OGROMNĄ metamorfozę -; trudno ją poznać

Marta Tomczak do show przyszła w poszukiwaniu swojej kobiecości. Trudno jej było porzucić wojskowe nawyki, których nabrała podczas służby w jednostce wojskowej Polskiej Marynarki Wojennej. Udało jej się jednak przejść spektakularną metamorfozę. Dzisiaj prowadzi własny biznes i… spodziewa się dziecka!

W „Projekt Lady” przedstawiana była jako kobieta o dwóch obliczach, która strzela z kałasznikowa i robi pompki w szpilkach. Do dzisiaj relaksuje się na strzelnicy. Ale po czasie żołnierska natura zaczęła ustępować miejsca tej zdecydowanie kobiecej, która ujawnia się w drugiej pasji. Marta stylizuje paznokcie gwiazd. Tworzyła stylizacje paznokci do pokazów Paprocki & Brzozowski, dla Ani Dąbrowskiej. Od lat jej klientką jest ikona polskiej telewizji – Krystyna Loska.

Co robią uczestnicy Top Model? Reklamują produkty, śpiewają, zostają youtuberami

Dzisiaj jako bizneswoman i przyszła mama wie, co jest potrzebne silnej i niezależnej kobiecie, aby czuła się na co dzień piękna. Dlatego postanowiła przekazać swoją wiedzę i umiejętności tworząc wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – Chillout Zone. To salon urody, w którym o dobre samopoczucie Pań dbają profesjonaliści wykonujący egzotyczne masaże, zabiegi na twarz oparte na naturalnych składnikach oraz relaksacyjne zabiegi manicure i pedicure. To prawdziwa strefa komfortu. W czasie pobytu w Chillout Zone mamy okazję poczuć się jak w tropikach, dlatego wielkie, medialne otwarcie salonu odbędzie się w czerwcu pod hasłem „Tropical Party”. Zapach ananasów, kokosów, mango i innych owoców tropikalnych przeplatał się będzie z najwyższej jakości perfumami. Wyborne wina, wspaniałe przekąski i występ gwiazdy, która sprawi, że wszystkie poczujemy się jak JLO!

scena z: Marta Tomczak, SK:, , Premiera ekologicznego wideobloga „Tajemnice Recyklingu” w ramach akcji Sprzątanie Świata 2018, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Marta Tomczak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Marta Tomczak, SK:, , Premiera ekologicznego wideobloga „Tajemnice Recyklingu” w ramach akcji Sprzątanie Świata 2018, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Marta Tomczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA