Nina Dobrev (30 l.) na Instagramie opowiedziała fanom, co się stało i dlaczego wylądowała w szpitalu! Aktorka przy okazji zdradziła, jak sobie radzi po hospitalizacji. Internet obiegły przerażające zdjęcia, przedstawiające Ninę na szpitalnym łóżku z maską tlenową. 

Nina Dobrev relaksuje się w objęciach tajemniczego przystojniaka! (FOTO)

Nina Dobrev trafiła do szpitala!

Nina Dobrev przechodzi rekonwalescencję, po tym, jak trafiła do szpitala 11 listopada. Aktorka grająca w serialu „Pamiętników wampirów” szybko opowiedziała na Instagramie co było przyczyną tej wizyty. Nina jest już po hospitalizacji i znajduje się w domu. Na InstaStory postanowiła wyjaśnić, co się stało i uspokoić zaniepokojonych fanów.

Na zdjęciach widzimy Ninę leżącą na szpitalnym łóżku, z założoną maską tlenową. Aktorka wygląda na wymęczoną i osłabioną. Zazwyczaj Nina jest pełna energii. Aktorka tak szybko wróciła do pełni sił za sprawą przyjaciółki, która w odpowiednim czasie zareagowała i zabrała ją do szpitala. Dobrev podziękowała również ekipie lekarzy, którzy się nią zajmowali. 

Jest to dla mnie  rutyną/zdarzyło się kilka razy, ponieważ mam dużo alergii. W zależności od nasilenia czasami popadam w szok anafilaktyczny. Ale Jules była ze mną, a lekarze z Cedars są NIESAMOWICI, więc wróciłam do domu i mam się dobrze – napisała na aktorka 

Zdjęcia zaszokowały fanów Dobrev. Nina zapewniła swoich obserwatorów, że już czuje się znacznie lepiej. Aktorka podziękowała również wszystkim osobom, które się o nią martwiły. Dobrev nie ma dużo szczęścia jeżeli chodzi o codzienne samopoczucie, spowodowane silnymi alergiami. Mimo wszystko jej fani mogą być pewni, że ma świetnych przyjaciół, którzy się nią zajmą w każdej sytuacji.

Nina Dobrev

Fot.Instagram/nina

Nina Dobrev

Fot.Instagram/nina

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ WIĘCEJ:
Nina Dobrev cudem uniknęła tragedii. Moment dzielił ją od katastrofy

Nina Dobrev spotyka się z…. To znany producent filmowy!

Co się dzieje z Niną Dobrev? Nagle schudła i bardzo się postarzała!

 

Nina Dobrev

Fot.FORUM

Nina Dobrev

Fot.FORUM

Nina Dobrev

Fot.Nina Dobrev/ FameFlynet/Beverly Hills

Nina Dobrev

Fot.Nina Dobrev/ FameFlynet/Beverly Hills

Nina Dobrev

Fot.FORUM

Nina Dobrev

Fot.FORUM