Od paru dni możemy przyglądać się zmianom, które właśnie zachodzą w polskich mediach. Najciekawszym wątkiem wydają się być oczywiście kwestie kadrowe. Duże zainteresowanie mediów wzbudza aktualnie zawodowa pozycja Katarzyny Cichopek. Celebrytki, która przez ostatnie trzy lata współprowadziła „Pytanie na śniadanie”. 41-latka pozostaje teraz bez pracy w telewizji. Naturalnie zarabia ona na Instagramie i poprzez grę w tasiemcu TVP – „M jak miłość”, aczkolwiek można zakładać, że to mniej ambitne historie, aniżeli bycie gospodarzem programu. Mnóstwo osób zastanawia się więc, czy była żona Marcina Hakiela będzie szukać zatrudnienia w telewizji, a jeśli tak, to w której stacji? Nina Terentiew, była dyrektor programowa Polsatu, zdradziła, czy Katarzyna może szukać szczęścia w firmie Zygmunta Solorza.

Olek Sikora przerywa milczenie po zwolnieniu z PnŚ: „Nadal jestem pracownikiem TVP”

Katarzyna Cichopek wróci do Polsatu? Komentarz Niny Terentiew

Być może nie wszyscy pamiętają, ale kilkanaście lat temu Katarzyna Cichopek była prezenterką Polsatu. Celebrytka współprowadziła między innymi program „Jak oni śpiewają”. Czy więc po stracie etatu w TVP może liczyć na powrót na „stare śmieci”? Chyba niekoniecznie, a na pewno nie w tej chwili. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła Pudelkowi Nina Terentiew.

Pamiętam Kasię Cichopek z naszej współpracy w Polsacie przy programie „Jak oni śpiewają?”, który prowadziła z Krzysiem Ibiszem. Natomiast wydaje mi się, że Kasia jest aktualnie tak bardzo kojarzona z TVP, że musi minąć jakiś czas, dłuższy lub krótszy, by zdecydowała się na zmiany. Jestem przekonana, że na pewno odnajdzie się na rynku telewizyjnym. Bardzo jej tego życzę – powiedziała Nina Terentiew.

TVP ogłosiło nową parę prowadzących „Pytanie na Śniadanie”. Kim jest Tomasz Tylicki?

Co ciekawe była dyrektor programowa Polsatu skomentowała także powrót Katarzyny Dowbor do Telewizji Polskiej. Według dziennikarki zmiany w stacjach telewizyjnych to nic nadzwyczajnego, a widzowie TVP przywitali mamę Macieja Dowbora z sympatią.

Bardzo się cieszę, że Kasia Dowbor wróciła do telewizji, która jest jej żywiołem. W Telewizji Publicznej pracowałyśmy razem bardzo długo, też przy „Pytaniu na Śniadanie”, w którym sprawdzała się doskonale. Myślę więc, że widzowie na pewno z radością przywitają jej powrót. Część publiczności Polsatu za nią tęskni, natomiast, jak czytałam w komentarzach, widzowie Dwójki przywitali ją z sympatią i radością – dodała 77-latka.

Dagmara Kaźmierska o swoim miłosnym show! „To będzie ślub na wizji” (WIDEO)

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz

Nina Terentiew, SK:, , fot. Podlewski/AKPA