Norbi to artysta jednego przeboju „Kobiety są gorące”. Mimo tego wciąż jest u sławy i chętnie telewizja z nim współpracuje. Teraz w rozmowie z Żurnalistą opowiedział o swoim uzależnieniu, w którym walczył przez lata.

Robert El Gendy miał zastąpić Norbiego w „Kole fortuny”?! Teraz komentuje!

Norbi przez hazard stracił majątek

Norbi w rozmowie z Żurnalistą przyznał, że przez lata koncertowania dziś miałby pieniądze, ale uzależnienie od hazardu spowodowało, że dziś nie ma za wiele oszczędności. Wyznał, ile przez lata przepuścił na ruletce i blackjack’u

400 do 500 [red. tysięcy złotych] rocznie, no przez 10 lat to jest kawał grosza, jakby nie patrzeć – stwierdził Norbi.

Czyli myślisz, że przegrałeś z 5 milionów złotych? – dopytywał Żurnalista.

No dużo, niestety, ale tylko wiesz, powiem jeszcze jedną ważną rzecz, to już się stało – podkreślił.

Norbi PRZEGRYWA z Robertem Janowskim jako prowadzący Jaka to melodia

Dodał, że  tylko tą jedną rzecz zmieniłby w życiu, czyli hazard: 

„A teraz taka jest konkluzja. Teoretycznie ktoś się mnie pyta, czy chciałbym coś zmienić w życiu. Ja mówię: „nie”, ale właśnie to bym zmienił. Wszystko jest ok, fajnie, gramy, nie ma długów, nie ma kredytów. No ale można było kupić, nie wiem, Żurnaliście zajeb*sty mikrofon. Można było sobie kupić mieszkanie, jedno, drugie, trzecie, piąte. Ale to się nie stało i to jest ten „gul” w tej chwili”.

To nie jedyne wyznanie na jakie zdał się Norbi. Podczas wywiadu przyznał się także do kilku zdrad. Pierwszej dokonał jeszcze przed karierą – wspomina, że po zdradzie przyszedł do domu i wziął prysznic.

Jak zdradziłem ją z koleżanką, to przyszedłem do domu i wiesz, co zrobiłem? Poszedłem pod prysznic, bo wydawało mi się, że ja to zmyję z siebie – przyznał.

Doda zdradziła, ile Norbi chciał pieniędzy za swój przebój „Kobiety są gorące”

Kolejne zdrady weszły mu w nawyk i już się nimi tak nie przejmował, jak za pierwszym razem. Wspomina także, że drugą partnerkę zostawił na innej kobiety, ale podkreśla, że obecnej już nie zdradził:

Ten pierwszy raz tylko musisz przejść. Poszło, jak z bicza strzelił. Teraz mam pytanie do siebie i do wszystkich: jak to jest, że teraz ja swojej żony nie zdradziłem? To chodzi tylko o lata? Wtedy myślałem, że to jest zabawa – to jest show-biz. Zawsze będą pieniądze. Ale pierwszy raz to zrobiłem, jak byłem prezenterem radiowym. Teraz otwieram oczy, co ja robiłem. Po co? – zastanawia się Norbi.

Artysta w 2016 roku poślubił trzecią żonę Marzeną Chełmińską i do dziś tworzą zgrany związek.

 

scena z: Norbi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

324-norbi-z-zona-2

scena z: Norbi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

324-norbi-z-zona-2