Wydawało się, że są jakiekolwiek szanse na to, że Brad Pitt (56 l.) zejdzie się z Jennifer Aniston. Teraz wszelkie nadzieje są rozwiane, bo okazało się, że aktor jest w nowym związku, a jego wybranką nie jest dawna miłość. Pitt związał się z niemiecką modelką o polskich korzeniach, Nicole Poturalski (27 l.).

Brad Pitt ma nową dziewczynę. Mamy zdjęcia!

Nicole Poturalski ma męża!

Brad i Nicole poznali się ponoć już rok temu w restauracji Borchadt w centrum Berlina, której właścicielem jest 68-letni milioner, Roland Mary. Okazuje się, że mężczyzna jest mężem modelki! I to on miał przedstawić żonę hollywoodzkiemu aktorowi, kiedy ten zjawił się we wspomnianej restauracji. Nicole podobno dała mu swój numer telefonu.

Brad i Roland znają się od przeszło 10 lat, bo aktor jest dość częstym bywalcem w lokalu restauratora. To właśnie w Borchadt jadł w kolację m.in. z Quentinem Tarantino, kiedy promowali w Berlinie film „Inglorious Bastards”.

Brad Pitt spędził dwie godziny w domu Angeliny Jolie! Są przypuszczenia, dlaczego ją odwiedził

Nie wiadomo, od kiedy Brad jest w kontakcie z Nicole, ale zagraniczne media spekulują, że ich romans może trwać już właśnie od roku. Co na to mąż modelki? Roland Mary, który wraz z Nicole Poturalski, wychowuje ich siedmioletniego syna, nie ma nic przeciwko. Niemiecki „Bild” podaje, że Roland ma „filozoficzne” podejście do życia i ta filozofia polega m.in. na tym, by w miłości nie ograniczać partnera. Restaurator i właściciel kilku klubów na Ibizie sam ma na koncie kilka małżeństw i nie ma nic przeciwko „otwartemu” związkowi.

Mary był kilkukrotnie żonaty i ma pięcioro dzieci. Nie jest zazdrosny, ani nie czuje negatywnych emocji – donosi źródło portalu PageSix.

ZOBACZ TEŻ:

Brad Pitt KOMENTUJE zdjęcia zrobione z Jennifer Aniston na SAG

Brad Pitt nie ma ŻADNEGO kontaktu z synem Maddoxem

Nicole Poturalski w dresie

Nicole Poturalski/fot. Instagram/nico.potur

Nicole Poturalski w satynowym stroju

Nicole Poturalski/fot. Instagram/nico.potur