Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta było jednym z głośniejszych w historii związków w show-biznesie. Trwało kilka lat i było bardzo burzliwe, co opisywały niemal wszystkie media. Jednak z czasem emocje najwidoczniej opadły i para teraz potrafi spokojnie ze sobą rozmawiać.

Angelina Jolie w pięknej sesji dla Harper’s Bazaar zrobionej przez 11-letniego syna

Brad Pitt odwiedził Angelinę Jolie

We wrześniu 2016 roku do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy złożony przez Angelinę Jolie. Sprawa rozwodowa aktorskiej pary ciągnęła się latami. Dopiero w kwietniu 2019 roku oficjalnie przestali być małżeństwem. W czasie rozwodu Brad i Angelina kłócili się niemal o wszystko, a przede wszystkim o opiekę nad dziećmi i podział pieniędzy.

Kilka tygodni temu magazyn „Us Weekly” informował, że para ma znacznie lepszy kontakt niż wcześniej i „dążą do rozwiązań, które są dogodne dla każdego z nich”. Właśnie pojawił się kolejny dowód na to, że ich relacje uległy poprawie. Kilka dni temu Brad Pitt został zauważony, kiedy odjeżdżał swoim motocyklem spod domu Angeliny Jolie. „Daily Mail” informuje, że aktor spędził 2 godziny w domu byłej żony!

Zagraniczne media spekulują, że powodem spotkania byłej pary mogły być nadchodzące urodziny bliźniaków – Knoxa i Vivienne. Co ciekawe, Brad i Angelina kwestie organizacyjne mogli omówić telefonicznie, albo przez komunikator. Mimo to woleli zrobić to na żywo. Myślicie, że jeszcze kiedyś do siebie wrócą?

ZOBACZ TEŻ:

Biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta jest w trakcie transformacji płci – zmieniła imię na męskie

Shiloh Jolie-Pitt skończyła 14 lat – tata jest z niej bardzo dumny

SZOK! Tak Angelina Jolie odbiła Brada Pita Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Brad Pitt w objęciach

Angelina Jolie, Brad Pitt/fot. Forum

Angelina Jolie i Brad Pitt w objęciach

Angelina Jolie, Brad Pitt/fot. Forum