W lipcu ubiegłego roku okazało się, że Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią Marceliną Ziętek, która gra w serialu „19+”. Na początku lutego nowa partnerka skoczka przyznała, że wylewa się na nią bardzo dużo hejtu, przez publiczne przepychanki Piotra i Justyny Żyłów.

Justyna Żyła pozwana przez nową partnerkę Piotra Żyły

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przeprowadzili się. To MIEJSCE ma szczególne znaczenie dla skoczka

Marcelina Ziętek chyba nie wytrzymała emocji i fali hejtu. Doszło do tego po tym, kiedy Justyna powiedziała w mediach społecznościowych, że jej były mąż zabrał samochód i nie ma jak wozić dzieci do szkoły, a teraz tym samochodem jeździ jego obecna partnerka. Wtedy głos zabrał Ziętek:

Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji. Oczywiście podjęłam kroki, żeby prawda nareszcie zagościła w tym cyrku. Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty! Stop! – napisała na Instagramie.

Justyna Żyła ATAKUJE Piotra, bo ZABRAŁ jej samochód: „Smutne, kiedy pytam ile za jego jaguara partnerka zapłaciła

Marcelina nie rzucała swój na wiatr. Postanowiła pozwać Justynę Żyłę. Jak podaje „Party”, pozew ma dotyczyć wiadomości Justyny, które wysyłała do Piotra Żyły.

Aktorka nie rzucała słów na wiatr: pozwała Justynę Żyłę do sądu o to, że groziła jej śmiercią. Chodzi o SMS-y, które skoczek dostał od byłej żony i które w lipcu zamieściła na swoim Instastories. Ich treść zszokowała wszystkich – podaje „Party”.

Marcelina Ziętek uważa, że Justyna groziła jej śmiercią, kiedy wysyłała do byłego męża prywatne wiadomości.

Marcelina Ziętek zdradziła, co STUDIUJE. „Jak tam u Was sesja? U mnie o 9 w salonie”

Justyna Żyła pracuje nad książką kucharską

Justyna Żyła pracuje nad książką kucharską fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Justyna Żyła z dziećmi.

Justyna Żyła z dziećmi, fot.screen z Instagrama/justynazyla.