Justyna Żyła wczoraj udostępniła rozmowę byłego męża z córką, w której Piotr Żyła pisze o byłej żonie do dziecka: „Jaka ona brzydka”. Z kolei sportowiec dzisiaj napisał, że Justyna ogranicza mu kontakt z dziećmi i wybiła mu szybę w samochodzie. Pokazał też prywatne SMS z byłą żoną, w których Justyna mu grozi.

Justyna Żyła odcina się od przeszłości

Piotr Żyła komentuje zachowanie żony. Justyna ogranicza mu kontakt z dziećmi?

Justyna Żyła kilka godzin później wydała oświadczenie. Ujawniła jak wyglądają kontakty Żyły z dziećmi: „Piotrek widywał dzieci, kiedy chciał. Zawsze miał otwarte drzwi, a dzieci cieszyły się na wizytę ojca. Do pewnego momentu. Miały tylko jedną prośbę – podczas spotkań nie chciały widywać nowej partnerki Piotrka. Czy to dużo? każdy potrzebuje czasu, nawet dzieci – albo tym bardziej dzieci„.

Jak wiadomo, Piotr Żyła ma wielu fanów za swoje zasługi sportowe. Niestety na Justynę spadł ogromy hejt. Pokazała na swoim instastory jedną z wielu wiadomości, jakie dostaje:

Oddawaj dzieci Panu Piotrkowi – czytamy w wiadomości SMS.

Można też zauważyć, że ten numer próbował się do niej dodzwonić. Żyła podkreśla, że to jedna z setek wiadomości, jakie dostaje dzisiaj po oświadczeniu Piotra Żyły.

Nikomu nie mam zamiary nic oddawać. Moje dzieci mają swoje zdanie, uczucia, rozum i empatię –  napisała Justyna.

Justyna Żyła wydała OŚWIADCZENIE! „Dzieci miały tylko jedną prośbę…”

Na kolejnej relacji pokazała, że razem dziećmi pakują z domu ostatnie rzeczy Piotra Żyły. Można zauważyć wiele zdjęć sportowca, dyplomów oraz wycinki z gazet.

Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie! – oznajmiła Żyła.

Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra z córką. Skoczek obraża byłą żonę