Kasia Cichopek dostała nową pracę. Tym razem będzie musiała zagrać prezenterkę. Tyle, że nie w filmie, a w nowym show w Polsacie zatytułowanym Jak ONI śpiewają.

Jej partnerem będzie Krzysztof Ibisz. Program jest oparty na fabule brytyjskiego Soapstar Superstar [ czy Polacy sami nie potrafią nic wymyślić -przyp.red.]. Show ubarwi trzynastka aktorów, którzy będą występowali jako bohaterowie, których grają w serialach.

Dotychczas udział w nowym show potwierdziła Agnieszka Włodarczyk czyli Weronika Potoczny z „Plebanii\”,Małgorzata Ostrowska-Królikowska czyli Grażynka z \”Klanu\”, Andrzej Nejman jako Waldek Złotopolski, Marzena Kipiel-Sztuka jako Halinka Kiepska, Łukasz Płoszajski czyli Artur z \”Pierwszej miłości\”, Małgorzata Lewińska czyli Pati z \”Sąsiadów\” oraz Robert Moskwa jako Artur z \”M jak miłość\”.

W trawie piszczy, że do startu w konkurencjach wokalnych szykuje się także Joanna Liszowska jako Dorota Lewkiewicz z \”Na dobre i na złe\”, Bartłomiej Świderski czyli Leszek Retman z \”Samego życia\”, Piotr Szwedes jako Tomek Gabryel ze \”Złotopolskich\” oraz Dominika Figurska czyli Ewa Nowicka z \”M jak miłość\”.

Jedną z oceniających ma być Elżbieta Zapendowska. Natomiast do jury będą dołączali aktorzy, którzy odpadną z programu. Wszystko będzie zależało od widzów.

Nagrodą w show jest kontrakt z wytwórnią płytową.