Telewizja Polska od kilku miesięcy przechodzi niemałą metamorfozę. I choć prawdopodobnie największe zmiany firma ma już za sobą, nowe władze stacji wciąż ulepszają różne kwestie – w tym także powiększają redakcje. I tak na przykład do zespołu „Pytania na śniadanie” dołączył niedawno Bartek Osumek. Z zamiłowania podróżnik, prywatnie mąż Magdaleny Lamparskiej.

Magdalena Różczka zagrała z córką w serialu: „To było dla mnie trudne”

Bartek Osumek nową twarzą „Pytania na śniadanie”

Widzowie, którzy regularnie rozpoczynają dzień z „Pytaniem na śniadanie” z pewnością zauważyli, że na ekranie pojawiła się nowa twarz. O kim mowa? Chodzi Bartka Osumka, który próbuje swoich sił jako reporter tego porannego formatu. Mężczyzna przygotowuje dla telewidzów materiały lifestylowe, głównie okołopodróżnicze. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ od lat pracuje jako dziennikarz podróżniczy. Poza tym zajmuje się on również konferansjerką oraz blogowaniem.

Syn Małgorzaty Rozenek wyprowadza się za granicę! Wiadomo już, jaki kierunek obrał

Niemniej fani tego morning show mogą go kojarzyć również jako męża znanej aktorki, Magdy Lamparskiej. Para zakochała się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. On zobaczył ją w telewizji, gdy udzielała wywiadu dla „Dzień dobry TVN”. Ona jego zauważyła podczas Festiwalu Filmowego w Częstochowie. Zakochani pobrali się w 2018 roku. W 2019 roku ponownie przysięgali sobie miłość w Watykanie. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci – Tymoteusza i Mili.

Ben Affleck i Jennifer Lopez znowu razem. Zdecydowali się nawet na pocałunek przed paparazzi