Meghan Markle i książę Harry po przeprowadzce do Los Angeles, wycofali się z życia publicznego. Przestali prowadzić profile w mediach społecznościowych, a ich zdjęcia są rzadkością. Para angażuje się jednak w działania charytatywne, o czym poinformowała jedna z fundacji.  Najnowsze doniesienia mówią, że Meghan jest w drugiej ciąży –  na nowych zdjęciach widać krągłości?

To dopiero rewelacje! Meghan Markle jest w drugiej ciąży?! Ma na to wskazywać kilka dowodów

Meghan Markle i książe Harry pomagają w piekarni

Na oficjalnym profilu programu dla młodzieży „Homeboy Industries” pojawiły się zdjęcia Meghan i Harry’ego, na którym w maskach, rękawiczkach i czepkach na włosach, pomagają robić wypieki.

Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę z naszymi zespołami kawiarni i piekarni. Nasi pracownicy byli zachwyceni współpracą. Małżonkowie pomogli przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym nowo uruchomionym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19.

Kim Kardashian próbuje zaprzyjaźnić się z Meghan Markle. Zobaczcie, co zrobiła

Na fotkach Meghan ma białą koszulę i fartuch, który skutecznie zakrył jej brzuszek – ciężko wywnioskować, czy jest w ciąży, ale z pewnością nie można tego wykluczyć.

View this post on Instagram

Thank you to Harry and Meghan, The Duke and Duchess of Sussex, for visiting and standing in kinship with our Café and Bakery teams yesterday! Our staff was thrilled to work alongside them as they helped prepare food and learned more about our newly launched #FeedHOPE program, which employs our program participants to provide meals to food-insecure seniors and youth across Los Angeles in the wake of the #COVID19 pandemic. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ For 32 years, Homeboy Industries has stood as a beacon of hope in Los Angeles to brave men and women seeking to transform their lives after gang-involvement and incarceration. Each year, we provide support to nearly 9,000 individuals through job training and free services such as tattoo removal, mental health services, GED classes, legal services, and more. Above all, we provide space for our clients to heal from intergenerational cycles of violence in a community of radical compassion. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ If you’d like to help provide second chances to brave men and women and their families, visit our website and stand with us at the link in our bio. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📷 Credit: The Duke and Duchess of Sussex.

A post shared by Homeboy Industries (@homeboyindustries) on

 

Meghan i Harry zaliczyli WTOPĘ – może powinni zatrudnić kogoś, kto się NA TYM zna?

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Magzyn „New Idea” podaje kilka dowodów, które miałyby wskazywać na to, że para spodziewa się drugiego dziecka. Ponoć w ostatnim czasie rzadko wychodzą z domu, jakby chcieli coś ukryć, ale to nie wszystko. Na początku maja Meghan opublikowała krótkie nagranie z Archiem z okazji jego urodzin. Wówczas założyła luźną sukienkę – nie bez powodu. „New Idea” twierdzi też, że Meghan celowo podczas jednego z ostatnich wywiadów online, ustawiła kamerę tak, by było widać ją od pasa w górę.

Przyznała, że ​​próbowali, i idealnie się udało, chciała mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do syna – twierdzi informator.

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku

Meghan Markle i książę Harry na lotnisku fot. Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry w LA

Meghan i Harry w LA, fot. P&P/Rachpoot/MEGA / The Mega Agency / Forum

Meghan Markle, Książę Harry, Archie

Meghan Markle, Książę Harry i ich syn – Archie, fot.Forum/Backgrid USA