Meghan Markle niezmiennie budzi zainteresowanie mediów. Zdaje się, że nawet gdyby nie chciała być już bohaterką artykułów, to to się nie zmieni. Stale pojawiają się nowe rewelacje na temat żony Harry’ego. Tym razem Meghan znalazła się na okładce jednego z tabloidów, który twierdzi, że była księżna jest w ciąży!

Meghan Markle ZAKOŃCZYŁA przyjaźń z Jessicą Mulroney

Meghan Markle jest w ciąży?

Magzyn „New Idea” podaje kilka dowodów, które miałyby wskazywać na to, że para spodziewa się drugiego dziecka. Ponoć w ostatnim czasie rzadko wychodzą z domu, jakby chcieli coś ukryć, ale to nie wszystko. Na początku maja Meghan opublikowała krótkie nagranie z Archiem z okazji jego urodzin. Wówczas założyła luźną sukienkę – nie bez powodu. „New Idea” twierdzi też, że Meghan celowo podczas jednego z ostatnich wywiadów online, ustawiła kamerę tak, by było widać ją od pasa w górę.

Przyznała, że ​​próbowali, i idealnie się udało, chciała mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do syna – twierdzi informator.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?/fot. „New Idea”

Meghan zrobi na złość królowej Elżbiecie?

Oficjalnie oczywiście nic nie wiadomo. Jeśli Meghan i Harry potwierdzą te doniesienia, to dowiemy się w tym samym czasie, co rodzina królewska. Podobno Meghan i Harry nie chcą wcześniej informować członków rodziny. Przekazanie nowiny królowej Elżbiecie i „zwykłym ludziom” w tym samym czasie ponoć bardzo podoba się Meghan.

Meghan nieźle sobie to uknuła. Chce, by królowa i reszta rodziny o ciąży dowiedziała się z gazety, tak jak zwykli obywatele królestwa. Bardzo podoba jej się ten plan – mówi informator „New Idea”.

Myślicie, że to wszystko prawda? Magazyn „New Idea” często rozpisuje się na tematy, które jak się później okazuje, nie miały nic wspólnego z prawdą.

ZOBACZ TEŻ:

Meghan odeszła z rodziny królewskiej i zabrała biżuterię po Dianie? To miała być zemsta

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Meghan Markle zawsze była AMBITNA – poluje na fotel prezydenta USA. Wygryzie Trumpa?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry z synem/fot. Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry/fot. Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry/fot. Forum