Kilka dni temu w zagranicznych mediach pojawiły się doniesienia, że Enrique Iglesias (44 l.) i Anna Kournikova (38 l.) ponownie zostaną rodzicami. Sami zainteresowani nadal milczą, jednak najnowsze zdjęcie pary wystarczająco dużo mówi.

Enrique Iglesias pokazał NOWY filmik z bliźniakami – zobaczcie, jak urosły

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostaną rodzicami

Pod koniec 2017 roku Enrique Iglesias i Anna Kournikova po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszły bliźniaki – Nicholas i Lucy. Informacja o ich narodzinach była zaskakująca, bo para nie wspominała, że ich rodzina się powiększy. Nie było też zdjęć, na których byłoby widać ciążowy brzuch tenisistki. Niektórzy nawet podejrzewali, że para wynajęła surogatkę.

Według nowych doniesień rodzina znanej pary znów się powiększy. I ponoć kolejny raz o dwójkę dzieci. Sami zainteresowani milczą, ale wygadać mieli się znajomi pary. Ponadto niedawno ktoś widział prywatnego lekarza, który wchodził do domu wokalisty i tenisistki. Teraz pojawił się kolejny i chyba wystarczający dowód na to, że Iglesias i Kournikova zostaną rodzicami.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są po ŚLUBIE? Zobaczcie, co pojawiło się na Instagramie tenisistki

Na Twitterze znalazło się zdjęcie pary na jachcie. U tenisistki widać sporych rozmiarów brzuch ciążowy! Według zapewnień użytkownika, który podzielił się fotografią, jest to nowe zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ:

Enrique Iglesias pokazał synka. To blondyn z niebieskimi oczami! Niepodobny do taty

Ubrania z lumpeksu na czerwonym dywanie? Ta gwiazda stawia na ekologię

Modelka plus size wkrótce zostanie mamą. Jej ciążowe zdjęcia robią furorę

Anna Kournikova,Enrique Iglesias/fot. Forum