Lato nieubłaganie mija, a wraz z nim długie wylegiwanie się na nadbałtyckich plażach. Mamy dla Ciebie super alternatywę, dzięki której spędzisz aktywnie czas i na pewno nie będziesz narzekał na nudę.

Przedstawiamy Wam Szlak Orlich Gniazd – teren leżący pomiędzy Krakowem i Częstochową. Gwarantujemy krajobraz wapiennych wzgórz, który zachwyci każdego, mnóstwo zabytków oraz innych atrakcji!

Zapewniamy, że Jura Krakowsko-Częstochowska to kapitalne miejsce na wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Począwszy od pieszych i rowerowych wędrówek w gronie znajomych i najbliższych pośród wspaniałych krajobrazów, poprzez jazdę konną czy spływy kajakowe, a skończywszy na poszukujących trochę więcej adrenaliny jeździe samochodami terenowymi.

Nuda? Na pewno nie tam!
Zamek w Olsztynie, fot. Tomasz Gebuś

To też rewelacyjne miejsce dla entuzjastów speleologii czy wspinaczki górskiej. To tutaj pierwsze kroki stawiali słynni później himalaiści jak choćby Jerzy Kukuczka czy Krzysztof Wielicki.

Nuda? Na pewno nie tam!
Podzamcze wspinacz, fot. Tomasz Gebuś

Jura to także dokonały wybór dla amatorów zimowego szaleństwa. Popularne za sprawą Justyny Kowalczyk narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe które możemy uprawiać chociażby w Morsku czy Smoleniu, czy odrobina szaleństwa na skuterach śnieżnych zadowoli nawet najbardziej wybrednych.

Skuszeni?

Chcesz wiedzieć więcej? KLIKNIJ
Nuda? Na pewno nie tam!
Zamek w Smoleniu, fot. Tomasz Gebuś
Która z opcji aktywnego wypoczynku jest dla Ciebie najlepsza? I dlaczego?

Podziel się tym z nami, a najlepsze odpowiedzi nagrodzimy super nagrodami!

NAGRODA GŁÓWNA

Weekend (piątek – niedziela) w Hotelu Ostaniec w Podlesicach, w gronie najbliższych (max 4os.) i dodatkowe atrakcje: wspinaczka, tyrolka oraz wejście do jaskini dla Ciebie i Twojej paczki, pod opieką firmy Horizont.

Nuda? Na pewno nie tam!

Nuda? Na pewno nie tam!

Zwycięzca jest jeden, ale mamy również nagrody pocieszenia!

(lornertka, GPS, zestaw gier oraz zestaw książek o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej)

Wypowiedzi ( max 300 znaków) ślij na adres szlakorlichgniazd@voyage.pl

Czekamy do 18 października!

Organizatorem Konkursu jest voyage.pl

A jeśli zafascynował Cię Szlak Orlich Gniazd i chciałbyś podzielić się tym ze znajomymi udostępnij to na swoim profilu na Facebooku. Niech wiedzą!

Nuda? Na pewno nie tam!
Patronem Akcji jest Polska Organizacja Turystyczna
przy współpracy ze Związkiem Gmin Jurajskich

Nuda? Na pewno nie tam!

POT ogłasza co roku konkurs na najlepszy produkt turystyczny. Zwycięzcom tego konkursu przyznawane są Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Szlak Orlich Gniazd jest odznaczony Złotym Certyfikatem w Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny POT.

Nuda? Na pewno nie tam!