Nie ma kobiet nie do zdobycia! Nawet Ta Jedyna, kimkolwiek by nie była, nie oprze się facetowi z pomysłem.

Z takiego założenia wyszło AXE, rozpisując konkurs na najbardziej szalony podryw. Do jury zaproszono trzy piękne dziewczyny – modelkę Natalię El Dagestani oraz Kasię Smolińską i Zuzę Kołodziejczyk – znane z programu Top Model. Dziewczyny z pewnością nie jedno już widziały w wykonaniu smalących cholewki facetów.

Zasady są takie, że … nie ma żadnych zasad i ograniczeń. Chodzi o to, aby kobiecie totalnie zawrócić w głowie, po prostu zmieść ją z nóg. AXE deklaruje gotowość poparcia i realizacji nawet najbardziej odlotowego pomysłu. Niektóre z docenionych przez jurorki zgłoszeń już zakwalifikowano do półfinału. Wśród nich można znaleźć propozycje z rozmachem – takie jak plan postawienia gigantycznego igloo pod jej domem, skok ze spadochronem (prosto w jej ramiona), czy emisja stosownego komunikatu w telewizyjnym prime-time, ale też i takie zupełnie odjechane – na przykład wręczenie ogromnego bukietu… marchewek.

Najważniejsze jest dla nas przełamanie schematu „kwiaty plus romantyczna kolacja” – tłumaczą organizatorzy.

Top modelki oceniają, AXE funduje

Aby wziąć udział w konkursie:
wystarczy napisać swój „przepis” na zaskoczenie dziewczyny w aplikacji „Lepszy Start AXE” na Facebooku.

Scenariusz podrywu musi zmieścić się w 250 znakach, ale autorzy najbardziej intrygujących zostaną zaproszeni do studia, gdzie zmierzą się oko w oko z jurorkami AXE i będą proszeni o ich rozwinięcie.

Na razie na krótką listę Kasi, Zuzy i Natalii trafiło kilka pomysłów.

Co dwa dni ogłaszany jest kolejny zakwalifikowany do półfinału. 23 września spośród piętnastki zostanie wybrana finałowa piątka.

AXE sfinansuje realizację jednego pomysłu,
ale nagrody pocieszenia są również atrakcyjne – to wycieczki dla dwojga do najbardziej romantycznych miast Europy: Barcelony, Paryża, Rzymu i Wenecji.

Jak widać – warto się czasem postarać.
Powodzenia!

Top modelki oceniają, AXE funduje