Jak poinformował jeden z serwisów plotkarskich, Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Powołując się na swojego informatora, Pomponik doniósł, że Jeżowska trafiła na SOR i była poddana hospitalizacji po spożyciu kogla-mogla i zatruciu się salmonellą:

Majka Jeżowska obudziła się dziś rano z wielką ochotą na kogel-mogel. Szybko przyrządziła sobie ten prosty deser i zaczęła załatwiać swoje sprawy. Niestety, w ciągu dnia zaczęła się fatalnie czuć. Lekarz od razu wiedział, co jest grane (…). Stan zdrowia Jeżowskiej zaczyna się poprawiać, jednak było groźnie. Znajomi artystki bali się o jej życie. Byli zdezorientowani, bo takie zatrucie różnie może się skończyć – podało źródło serwisu.

Majka Jeżowska wylądowała w szpitalu. „To nie jest żart”!

Majka Jeżowska dementuje plotki o swoim zatruciu i pobycie w szpitalu

Informację szybko podchwyciły inne portale, a fanów mocno zaniepokoiła informacja o stanie zdrowia wokalistki. Jak się jednak okazało, sama Jeżowska nic nie wie o swoim pobycie w szpitalu i zbulwersowana krążącym po internecie newsem postanowiła wydać oświadczenie, w którym dementuje „bzdurne plotki”:

Kochani jestem zdrowa. Wszystko to, co wczoraj się pojawiło na portalach plotkarskich jest wyssaną z palca bzdurą. Nie wiem nawet dlaczego. Nie zjawiłam się na pewnym evencie, na którym wcale nie miałam obowiązku być, ale po prostu nie najlepiej się czułam i z tego powodu pojawiła się nagle sensacyjna plota, że zatrułam się sallomenllą, ponieważ wstałam rano i zachciało mi się zjeść kogiel-mogiel. Kogla-mogla nie jadłam chyba od piędziesięciu lat co najmniej, ale najbardziej niepokoi mnie to, że bez żadnego potwierdzenia, żadnego zdjęcia, żadnej rozmowy z kimkolwiek z bliskiego otoczenia, ktoś wymyśla takiego newsa włączając w to SOR, jakiegoś lekarza, który mnie badał i jakichś informatórow po drodze, których nigdy nie było. Puknijcie się w głowę. Po co to robicie? Po co zamartwiacie ludzi i tworzycie kłamstwa? Na potrzeby czego? Jakiegoś klikania? Masakra. Przepraszam wszystkich, którzy się wczoraj zdenerwowali, życzę wszystkim zdrowia i miłego dnia. Ja jestem na spacerze z wnusią, pozdrawiam.

Majka Jeżowska dementuje plotki, IG: majka_jezowska_

Majka Jeżowska dementuje plotki, IG: majka_jezowska_

Majka Jeżowska dementuje plotki, IG: majka_jezowska_

Majka Jeżowska dementuje plotki, IG: majka_jezowska_