Jak to bywa 1 kwietnia w sieci pełno dziś nieprawdziwych informacji. Jednak jak się okazuje, najnowszy post Majki Jeżowskiej niestety nie jest żartem! Gwiazda właśnie trafiła do szpitala.

Majka Jeżowska została BABCIĄ! Znamy imię i płeć dziecka

Majka Jeżowska w szpitalu

Majka Jeżowska z samego rana poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama, że jest w szpitalu. Zaznaczyła przy tym, że nie jest to „primaaprilisowy” żart. Majka od dłuższego czasu czuła się zmęczona i musiała poddać się specjalistycznym badaniom.

Drodzy moi, to nie jest prima aprilis, bo ze zdrowia nie wolno żartować. Tak, wylądowałam w szpitalu na badaniach diagnostycznych, od miesięcy czułam się zmęczona – napisała pod postem.

Na dodanych zdjęciach widać jak gwiazda wchodzi na izbę przyjęć, a później ma także transfuzję krwi. Jednak pomimo groźnie wyglądającym zdjęciom Jeżowska uspokoiła swoich fanów.

Jak żartuje moja rodzina – każda prawdziwa gwiazda rock@rolla ma przetaczaną krew 😜. Całkiem poważnie , nie martwcie się , jestem pod opieką lekarzy i szukamy przyczyn złych wyników krwi. – dodała.
Gwiazda pomimo niekomfortowej sytuacji zachęciła swoich fanów do komentowania jej najnowszego teledysku, który miał premierę wczoraj: 
Pozdrawiam i czekam na wasze komentarze o moim teledysku „Nie wciągaj mnie„ na moim kanale Youtube / link w bio – zakończyła wpis. 
Redakcja Kozaczek.pl życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

Majka Jeżowska, fot. Podlewski/AKPA

Majka Jeżowska Fot. Gałązka/AKPA

Majka Jeżowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA