Odbieraj kupony zniżkowe na zakupy!
Uwaga – powstał nowy serwis zrzeszający fanki mody i zakupów.
Na Glamity.com można odbierać kupony rabatowe na znane marki modowe.
Wystarczy kliknąć tutaj i uzupełnić formularz. Przy okazji macie szansę na wygraną. A nagrody nie byle jakie:
– suknia o wartości 10 tys. złotych zaprojektowana specjalnie dla Ciebie przez Łukasza Jemioła,
– profesjonalna sesja zdjęciowa ze stylistą,
– bon Reserved na 3000 zł.
Kliknij tutaj, by zarejestrować się i odbierać kupony zniżkowe na znane marki modowe.
Pod tym linkiem znajdziecie regulamin Glamity.com.


ja pracuję w Reserved wiec śmiesznie by było jakbym wygrała kupon 😀
halo, jak można się skontaktować z redakcją i zgłosić, że w ich serwisie użytkownik lovemarina popełniła bezczelny plagiat kopiując artykuł z innego serwisu łącznie z tytułem i podtytułem i umieściła go tutaj?
robienie ludzi w balona! Zarejestrujesz sie i tylko dzwonic beda z “super ofertami” hahha. nie dajcie sie nabrac
To się ciesz. Już były takie numery na innych portalach, tylko że z butami zamiast sukienek. A potem masa oszukanych, butów zero, za to wydzwanianie z reklamami codziennie.
nagrode wygrywa osoba ktora zaspamuje linkami znajomych…czyli bedzie miala najwiecej polecen..a i tak napewno nikt nie wygra
A ja mieszkam za granicą i nie mogę spróbować ;[