Jonah Hill (39 l.) to jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Nominowany do Oscara gwiazdor w 2022 roku zniknął z social mediów, kontynuując swoją metamorfozę. Teraz Jonah Hill i jego „domniemana” narzeczona, Olivia Millar, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Informacja została potwierdzona przez przedstawiciela prasowego Hilla w ostatni piątek.

Jonah Hill sprzeciwia się komentarzom dotyczącym jego ciała

Wiadomość o narodzinach jego pierworodnego dziecka pojawiła się po tym, jak aktor „Don’t Look Up” i „Wilka z Wall Street” nie pojawił się na dość medialnym ślubie swojej siostry Beanie Feldstein (29 l.). 20 maja aktorka wzięła ślub z producentką Bonnie Chance.

Hilla i Millar nie było na żadnym zdjęciu udostępnionym z wydarzenia, w którym uczestniczyły takie gwiazdy, jak Adam Levine z Behati Prinsloo czy aktorka Sarah Paulson z małżonką.

Jonah Hill został tatą

Wiadomość o ciąży Olivii Millar pojawiła się po tym, jak sfotografowano ją, gdy spacerowała po Santa Monica w Kalifornii z zaokrąglonym brzuszkiem. Zaś chwilę wcześniej została sfotografowana z zauważalnym pierścionkiem z brylantem na palcu ślubnym, co wywołało plotki, że ona i Hill zaręczyli się.

Jonah Hill przytył 30 kilogramów

Przed związkiem z Olivią Millar Hill spotykał się z surferką Sarah Brady. To właśnie m.in. codziennemu surfingowi Jonah Hill zawdzięcza swoją nową sylwetkę.