Quebonafide od jakiegoś czasu udowadnia, jak może wyglądać fajnie zorganizowana i spójna promocja płyty. Raper drastycznie zmienił wizerunek – z wytatuowanego bad boya na grzecznego chłopca w okularach o potulnym głosie. Tym razem wpadł na szalony pomysł i zapozował – w typowej dla siebie pozie na okładce kultowych krzyżówek panoramicznych.

Brawo! Quebonafide POMÓGŁ dzieciom!

Quebonafide na okładce krzyżówek

Quebonafide promuje swoją najnowszą płytę w nieoczywisty sposób. Totalnie zmienił wygląd. Zakrył wszystkie tatuaże, wymienił garderobę – zadbał nawet o inny sposób wyrażania się, czy tonację głosu.

Ostatnio informowaliśmy, że artystka zorganizował wyprzedaż markowych ubrań, a zebraną kwotę przeznaczył na cele charytatywne. Raper zarobił 40 tysięcy złotych, które przekazał na ufundowanie zagranicznych wakacji dla podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego w rodzinnym Ciechanowie.

Tym razem Kuba pokazał na swoim InstaStories zdjęcie, na którym widać, że został… twarzą kultowych krzyżówek panoramicznych.

Na okładkach zazwyczaj można zobaczyć piękne kobiety, tym razem pojawiło się zdjęcie artysty. Raper nie zdradził, czy takie krzyżówki będą do kupienia.

Odmieniony QUEBONAFIDE został twarzą krzyżówek

Fot.Instagram/quebahombre

Chyba każdy z nas kojarzy te krzyżówki – raper pomyślał tak samo i został „twarzą miesiąca”. Kuba zapozował oczywiście z swojej słynnej już niebieskiej koszulce.

Wszyscy na początku mówili tylko o nowym wizerunku rapera a metamorfoza – nie ukrywajmy, że przebiegła dosyć drastycznie. Kuba na początku przyzwyczaił fanów do innego wizerunku. Gdy postanowił z nim zerwać – zrobił niemały szum w mediach.

Co się dzieje z QUEBONAFIDE? Pokazał się z Natalią Szroeder i wystąpił w „Dzień Dobry TVN”

Widać, że artysta wie, jak zapewnić sobie rozgłos.

View this post on Instagram

via @kadovsky #quebonafide #quebo #sesja

A post shared by Quebonafide News (@quebothings) on

Myślicie, że krzyżówki z raperem sprzedałyby się jak świeże bułeczki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Odmieniony Quebonafide z Natalią Szroeder na WESELU

Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis i Natalia Szroeder kibicowali na meczu Polska- Izrael (ZDJĘCIA)

Tak wyglądała Natalia Szroeder na początku kariery