Quebonafide po ponad roku przerwy wrócił z nową płytą. Wypuścił dwa single „ROMANTICPSYCHO” i „Jesień”, na których spowiada się, że po wielkim sukcesie z  Taco Hemingway’em popadł w depresję.

Nowy wizerunek Quebonafide

Natalia Szroeder wstawiła zdjęcie z Quebonafide! SĄ RAZEM!

Natomiast fanów nie to zaskoczyło, a nowy wizerunek. Z wytatuowanego w dresie rapera zamienił się w „chłopca ze szkoły” albo jak wielu internatów pisze „typowego informatyka”. Zniknęły również tatuaże na szyi i rekach. Raper tłumaczy, że nie jest to jego nowy image, a po prostu wrócił do swojego starego wyglądu. W Internecie krąży jego zdjęcie z legitymacji studenckiej – dzisiaj dokładnie tak samo wygląda. Na dodatek od wydania pierwszego singla „ROMANTICPSYCHO” wszędzie pokazuje się w jednej bluzce i okularach.

Jednak to nie wszystko! Kuba Grabowski jest w związku z piosenkarką, Natalią Szroeder od ponad dwóch lat i do tej pory nie pokazywał jej na swoich profilach społecznościowych. Wczoraj bez problemu pokazał dziewczynę i zdradził, jak spędzili Walentynki. Kuba zabrał Natalię do jednej z najdroższych restauracji w Warszawie, czyli do Atelier Amaro, gdzie za danie płaci się średnio 1000 złotych. Spotkał tam również Jessicę Mercedes i Kubę Karasia.

Widzimy, że nawet na tę okazję raper nie zrezygnował z niebieskiej bluzeczki, ale przynajmniej włożył na to czarną marynarkę.

Quebonafide w Dzień Dobry TVN

To nie koniec zaskoczeń! Quebonafide dzisiaj pojawił się w „Dzień Dobry TVN„. Dotychczas nie występował w telewizji i często drwił z tego świata w swoich utworach. Nowy albo stary Kuba zasiadł na białej kanapie – oczywiście w swojej najlepszej bluzce i opowiedział o nowym wizerunku.

Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis i Natalia Szroeder kibicowali na meczu Polska – Izrael (ZDJĘCIA)

Dorota Wellman zapytała, czy to oznacza nowy początek albo powrót do czegoś, co było kiedyś ważne:

Tak, na pewno tak, w ogóle każdego dnia jest jakiś nowy początek i każdy koniec jest jakimś początkiem, po prostu tak życie wygląda – odpowiedział.

Następnie zawstydzony raper wyznaje, że nie może pojąć rozumem muralu ze swoim wizerunkiem w centrum Warszawy i te wszystkie sprzedane płyty, bo jest to tak duże, że sam nie wie, jak to się stało. Kuba nie zapomniał również podziękować za zaproszenie go do telewizji…

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, że w ogóle mogę być tutaj i mogę być na tej samej kanapie, na której przed chwilą był zespół Mazowsze i wiem, że będzie też dzisiaj śpiewała Rosalie, w ogóle też myślałem o wykonie chwilę, ale to może kiedyś już po premierze.

Marcin Prokop tłumaczy, że widzi rapera, który sprawdza fanów, czy nawet takiego go pokochają, zaakceptują, bez blichtru, drogich ubrań i tatuaży. Quebonafide odpowiada, że ludzie są wspaniali i bardziej słuchają, co mówi, a nie jak wygląda. Uważa, że zawsze tak było i tak będzie.

Występ rapera nieco rozśmieszył widzów – najbardziej moment, kiedy Kuba mówi „dziękuje za opiekę i tak dalej„, a Marcin Prokop siada obok muzyka, żeby nie czuł się osamotniony.

Quebonafide oficjalnie zawiesza karierę! Stracił bardzo ważną osobę w życiu

Oczywiście musiał nastąpić moment nawiązania do dziewczyny. Dorota Welman zapytała: „Na ile cię wspiera twoja partnerka Natalia Szroeder i jak ważna jest w prywatnym i zawodowym życiu„.

Bardzo ważna. Moje serce jest aresztowane, a miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków – odpowiedział Quebo.

Marcin Prokop dodał, że pięknie napisał o niej w piosence ROMANTICPSYCHO. Kuba przyznaje, że jest to utwór o Natalii i o nim samym.

 

Quebonafide w tekście piosenki zdradził TAJEMNICĘ związku z Natalią

Po komentarzach w Internecie można zauważyć, że ludzie nie kupują nowego wizerunku Quebonafide. Zdają sobie sprawę, że jest to tylko na potrzeby promocji płyty, a przy okazji Kuba pokazał swoją grę aktorką na najwyższym poziomie.

  • Gość sobie robi jaja, a prowadzący chcieli mu pomocy udzielać hahaha nie mogę 🤣 ale o to chodziło, brawo Kuba!
  • Przecież to prank dla promocji płyty haha
  • kreacja w celu promocji płyty
  • Jeżeli to promowanie płyty to tragiczny sobie znalazł na to sposób.. jak zawsze lubiłem jego kawałki, to po obejrzeniu tego programu, aż się odechciewa gościa słuchać.. 🙂😉 a jeżeli naprawdę tak wyglada, to nic tylko psycholog i terapeuta..
  • Powiem szczerze, że gość przeginał. Wprowadził nie tylko prowadzących, ale i część widzów w „zakłopotanie”. Udało się. Mnie swoim depresyjnym zachowaniem doprowadził do rozbicia emocjonalnego. Rozmowa była przedziwna. Gość jak po 3 miesięcznym odwyku lub na „głodzie”. O co chodzi ? Nie wiem. Taki performance wg mnie.
  • Gra aktorska na wysokim poziomie – piszą internauci.