Andziaks w ostatnich latach wzbudzała zainteresowanie także za sprawą swojego przebojowego ojczyma Wojtka Kurowskiego. 46-letni mężczyzna, dzięki pozytywnej energii sam zebrał swoje grono fanów.

Andziaks i Luka pokazali, jak będzie wyglądać ich łazienka. Króluje marmur i matowa czerń

Wojtek Kurowski rozstał się z Julią Kuśmierek

Natomiast najwięcej kontrowersji wzbudzają jego związki po rozstaniu z Agnieszką Kurowską, czyli mamą Andziaks. Wojtek najpierw był z niejaką Justyną, która określała siebie na Instagramie jako @modna_mama_vienna. Angelika Zając wyjątkowo nie lubiła tej partnerki ojczyma i nawet nie zapraszała jej na rodzinne imprezy. Podobno Justyna przed związkiem z Wojtkiem była fanką Andziaks i lubiła jej każdy post na Instagramie.

Ojczym Andziaks po raz pierwszy zapytany o związek z młodziutką Julią

Następnie związał się z młodziutką 21-letnią Julią. Ten związek wyjątkowo wzbudzał kontrowersje ze względu na wiek, ale para na tyle siebie poważnie traktowała, że nawet założyła wspólny kanał na YouTubie.

Teraz Julia Kuśmierek ogłosiła rozstanie z Wojtkiem Kurowskim na swoim Instagramie. Przyznała, że była to jej decyzja: 

Nasza relacja z Wojtkiem była publiczna, dlatego z szacunku do Was i naszych odbiorców na kanale, Chciałabym Was powiadomić o Naszym rozstaniu. Była to moja decyzja natomiast pozostajemy z Wojtkiem w dobrych stosunkach. Życzy sobie jak najlepiej, w tej kwestii się nic nie zmieni! – oświadczyła Julia.