Andziaks, czyli Angelika Zając i Luka Trochonowicz 14 lipca ubiegłego roku powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”. Ślub i wesele odbyły się w luksusowym „Pałacu Mała Wieś” 54 km od Warszawy. Ich wielki dzień był nie tylko ogromnym wydarzeniem w show-biznesie i social mediach, ale również kosmicznym wydatkiem.

Andziaks i Luka kupili dom!

Łazienka Andziaks i Luki

Zaledwie kilka miesięcy później pochwalili się zakupem pięknej willi z ogrodem. Luka i Andziaks do tej pory wynajmowali wielki apartament na warszawskim Powiślu z widokiem na bulwary i Stadion Narodowy.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy kupić gotowy dom. Nam się nie chciało bawić w budowanie i pilnowanie tego, bo też my nie kupiliśmy gotowego domu, tylko w stanie deweloperskim. Ten dom jest świeżo wybudowany, natomiast wszystko w środku będziemy musieli zrobić my – tłumaczyła Andziaks.

Obecnie para jest na etapie projektowania wnętrz z architektem. Fani mogą być nieco zaskoczeni, że youtuberka nie czeka do samego wykończenia domu, aby pochwalić się efektami, a już teraz chętnie pokazuje wizualizacje stworzone przez projektanta wnętrz.

Andziaks i Luka pojawili się na londyńskiej premierze Barbie. Pokazali film za kulis

Jakiś czas temu pochwalić się uroczym pokojem Charlotte. Teraz opublikowała na Instagramie projekt łazienki, jaki będzie realizowany w jej domu. Postawiła na wciąż modny marmur z czarnym matowym wykończeniem.

Ojczym Andziaks po raz pierwszy zapytany o związek z młodziutką Julią

Większość obserwatorów pary jest zachwycona projektem łazienki:

  • W końcu ktoś nie ma tego wszechobecnego złota
  • Ale będzie pięknie!
  • Wszystko ładne i eleganckie ALE czarne matowe wykończenia np bateria, sluchawka pod prysznic trudne w utrzymaniu …
  •  jeju Andzia ten wasz dom to będzie piękny
  • Totalnie wygląda mi to na taki TWÓJ styl, przepiękna! – czytamy.

scena z: Andziaks, Luka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Andziaks, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

IG: andziaks