Andziaks od lat prężnie działa na polskim YouTubie, a zainteresowanie nią z roku na rok jest coraz większe. W sieci głośnym echem odbił poród czy huczny ślub, o którym mówiła cała Polska. 

OMG! Andziaks i Luka pojawią się w popularnym telewizyjnym show?

Wojtek Kurowski o związku z Julią Kuśmierek

Andziaks wciąż wzbudza zainteresowanie także za sprawą swojej bogatej rodziny: mamy Agnieszki Kurowskiej i ojczyma Wojciecha Kurowskiego. Mimo że para już dawno nie jest razem, to nadal prowadzą wspólne biznesy, a Wojtek nadal uczestniczy w życiu Angeliki Zając.

Obecnie duże emocje wzbudza nowy związek 46-letniego Wojciecha Kurowskiego. Mężczyzna związał się z młodziutką Julią, która jest młodsza nawet od jego pasierbicy. Obydwoje mimo kontrowersji chętnie dzielą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych, a nawet założyli swój kanał YouTube. Para bardzo dużo podróżuje, byli między innymi w Tajlandii, Miami, Grecji a ostatnio we Włoszech, gdzie też spotkali się z Andziaks i Luką.

Andziaks pokłóciła się z teściową: „Kilka miesięcy do siebie się nie odzywały”

Teraz ojczym Andziaks udzielił pierwszego wywiadu dla kanału TVreklama Extra, w którym opowiedział o związku z młodziutką Julią. Odpowiedział, czy przejmuje się hejtem w internecie:

Ja nie mam z tym żadnego problem. Mnóstwo moich przyjaciół ma dużo młodsze partnerki. Chociażby mój kolega Karol Strasburger, który ma dużo, dużo młodszą żonę. Żyją świetnie, funkcjonuje to bardzo dobrze – zaznacza.

Na koniec stwierdził: „Oczywiście hejt jest i to straszny czasami. Ale ludzie są ludźmi. Tego nie zmienimy. Mamy to głęboko w nosie”.

Andziaks podsumowała swój ślub. Zdradziła czego NIE ZROBIŁABY ponownie

Zdradził też, czy ogromna różnica wieku w związku mu przeszkadza:

Nie mamy problemu w tym naszym partnerstwie. Jesteśmy ludźmi, którzy się świetnie dogadują. Sam jestem tym pozytywnie zaskoczony – przyznała.

Na koniec dodał, że początkowo bał się wejść w związek z dwudziestolatką.

Andziaks, Luka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Andziaks, SK:, , fot. Gałązka/AKPA