Ola Kwaśniewska jedzie za Badachem do Stanów
On do pracy, ona będzie mu towarzyszyć.
/ 17.03.2010 /
Na razie poza plotkarskimi mediami nikt nie rozwodzi się na temat nowego związku Oli Kwaśniewskiej i muzyka Kuby Badacha. Podobno jednak uczucie kwitnie, a prezydentówna zdecydowała się nawet rzucić wszystko, by polecieć za ukochanym do Stanów.
W Filadelfii Badach będzie nagrywał nowe utwory. Aleksandra wybiera się z nim, choć z pewnością nie będzie mogła spędzać z ukochanym całego czasu.
Ważne jednak, że będą blisko siebie. Ola z pewnością będzie wiedziała, co zrobić z wolnym czasem. A gdy jej chłopak wyjdzie ze studia, dostaną czas tylko dla siebie.
Słodko!
Czytaj dalej: Nowy facet Foremniak?!
8kika9 | 10 września 2010
spoko spoko
ffortaleza | 19 marca 2010
pseudo gwiazdka z wielka glowa
gość | 17 marca 2010
wyglada jak edward pedofil.. sory. /boska..
gość | 17 marca 2010
przystojniaka wymieniła na maszkarona
gość | 17 marca 2010
a informację, że do filadelfii w tym samym czasie i w tym samym celu jedzie Urbańska i Kazadi to już przemilczano?
Pani Kwach ma kontakty i przyjaciół w fakcie – sprzedaje wiadomości, żeby pojawać się regularnie w prasie 😉
Stąd wynurzenia na temat zakupów. … zresztą o czym ta lala mogłaby mówić..?
Urocze