Olga Frycz 27 września po raz pierwszy została mamą. Urodziła uroczą córeczkę Helenę, którą już kilka dni później pokazała fanom za pomocą mediów społecznościowych.

Olga Frycz urodziła! Przyszło na świat jej pierwsze dziecko

Aktorka nie kryje swojej radości z macierzyństwa i chętnie pokazuje zdjęcia córeczki na swoim profilu na Instagramie. Tym razem pochwaliła się fotografiami z pierwszego spaceru i pokazała wózek Heleny. Okazuje się, że to bardzo ekskluzywny model, który kosztuje krocie!

Olga Frycz zdradziła IMIĘ córeczki! Pokazała zdjęcie po porodzie

Wózek to Dubatti Stoller. Bardzo modny i popularny wśród młodych mam. Model Olgi Frycz kosztuje aż 4,3 tys. złotych! To praktycznie cała średnia krajowa!

Mimo zawrotnej ceny, fankom gwiazdy bardzo podoba się klasyczny model wózka. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących sprzętu ale też młodej mamy, która promienieje po porodzie.

LIST: „Czarny wózek, szary pokój, kremowe ubranka… Moją córkę wychowam BEZPŁCIOWO!”

Jak uważacie, taka cena wózka to przesada?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕 Dziękuję mojemu ukochanemu Grzesiowi @xgriszkax 💕 dziękuję za ogromną pomoc Zuzi @_zussska_ i mojej Mamie kochanej dziękuję 🌷💕🌷💕 #letsgetthepartystarted

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)