Oliwia Bieniuk jeszcze wiosną pisała maturę, a dziś walczyć o swoją pozycję w show biznesie. Robi to nie tylko prowadząc aktywnie profil na Instagramie, lecz także tańcząc na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Nic więc dziwnego, że oczy wielu skierowane są właśnie na nią.

Oliwia Bieniuk odniosła się do plotek o romansie z partnerem z TzG!

Kim jest manager Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk musi mierzyć się z wieloma plotkami na swój temat. Teraz postanowiła sprostować jedną z nich. Na łamach tygodnika „Na Żywo” pojawił się artykuł, z którego wynika, że Mariusz Raduszewski (partner Natalii Siwiec) jest jej managerem. Podobno chce z Oliwii zrobić prawdziwą gwiazdą, która będzie zarabiać w mediach społecznościowych, a zarazem będzie osobowością telewizyjną. Młoda celebrytka miałaby mieć w przyszłości własną linię ubrań i kosmetyków.

Oliwia Bieniuk ma już dość porównań i rozmów o mamie: „Ten temat jest dla mnie męczący, uporczywy”

Córka Anny Przybylskiej postanowiła skomentować plotkę. Najwyraźniej musiała mocno się zdenerwować albo roześmiać po przeczytaniu artykułu na swój temat. Zaprzecza doniesieniom i zapewnia, że jeszcze nie ma managera:

Ha ha ha nie piszcie bzdur. Nie mam menadżera! Nie było takiej sytuacji! – napisała Bieniuk. 

Jak można się domyślać, to tylko kwestia czasu, aż Oliwia będzie musiała zatrudnić managera. Myślicie, że po „Tańcu z gwiazdami” wróci do Gdyni?

Oliwia Bieniuk przekomarza się z ojcem pod jego zdjęciem z ukochaną: „Zeszyty trzeba kupić”

Oliwia Bieniuk prostuje plotkę na swój temat

Oliwia Bieniuk komentuje plotkę na swój temat Fot. Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk nie ma managera

Oliwia Bieniuk Fot. Podlewski/AKPA

Oliwia Bieniuk, Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA