Agnieszka Włodarczyk  i Robert Karaś w połowie listopada wyruszyli na wakacje. Aktorka chętnie relacjonuje urlop na swoim instastory. Bez wątpienia jest to wyjątkowa podróż aktorki, ponieważ wczoraj skończyła 40 lat.

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?

Agnieszka Włodarczyk kończy dzisiaj 40 lat! Zrobiła sobie rachunek sumienia

Gwiazda na Instagramie dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. Stwierdziła, że całe życie żyła skromnie, nie kupowała u Moliera i nie wypożycza luksusowych samochodów.

Dzisiaj pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia urodzinowego. Uwagę przyciąga biała suknia Agnieszki. Nie zwrócilibyśmy na to uwagi, gdyby nie fakt, że ostatnio pojawiła się plotka, że wzięła ślub z Robertem Karasiem – głośno zrobiło się po tym, kiedy oznaczyła firmę organizującą śluby i przyjęcia weselne na swoim profilu instagramowym.

Zakochana Agnieszka Włodarczyk: „To uczucie kiedy niczego byś nie zmieniła…”

Aktorka pisze, że nie spodziewała się przyjęcia. Była zaskoczona po powrocie na wyspę:

Po powrocie na Gili Air czekała na mnie niespodzianka urodzinowa. Byłam ogromnie wzruszona ,kiedy zobaczyłam tak pięknie udekorowany stół. Marta, Marina jesteście wielkie. Radzio, owoce morza ,które przygotowałeś to było niebo w gębie. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy, żeby zrobić przyjęcie, ślub albo najlepiej dwa w jednym , warto poprosić o pomoc @wedonbali – pisze Agnieszka.

urodziny Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk. Fot. Instagram

urodziny Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk skończyła 40 lat. Fot. Instagram

urodziny Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk świętowała urodziny. Fot. Instagram

urodziny Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk z przyjaciółmi. Fot. Instagram

urodziny Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk. Fot. Instagram