Agnieszka Włodarczyk (40 l.) i Robert Karaś (32 l.) niebawem zostaną rodzicami. Nie ukrywają, że są bardzo szczęśliwi i nie przeszkadza im różnica wieku. Sportowiec udzielił szczerego wywiadu w odcinku youtube’owego programu „Jazda z Wujaszkiem”, gdzie opowiedział, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z aktorką. Nie szczędził mocnych słów w stronę plotkujących osób.

Internautka skrytykowała Agnieszkę Włodarczyk za wybór MŁODSZEGO partnera. Aktorka odpowiedziała

Robert Karaś – jak poznał Agnieszkę Włodarczyk?

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk potwierdzili związek latem zeszłego roku. Wyjechali razem na dłuższe wakacje i po powrocie do kraju aktorka podzieliła się zaskakującą nowiną – Włodarczyk przyznała, że jest w ciąży. W sieci zawrzało a Internauci nie szczędzili gratulacji w stronę przyszłych rodziców.

Agnieszka Włodarczyk o ciążowych zachciankach. „A co ja sobie będę żałować”

Sportowiec udzielił wywiadu i wystąpił w najnowszym odcinku show na YouTubie „Jazda z Wujaszkiem”. Zdradził, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Agnieszką.

Poznaliśmy się osobiście w kwietniu tamtego roku, ale z social mediów znaliśmy się wcześniej. Od grudnia 2019 mieszkałem już w Warszawie. Wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną i szukałem swojego miejsca, miałem bardzo trudny czas. Przez przypadek zgadałem się z Agą i spotkaliśmy się na winie. Z niewinnego żartu o podcinaniu włosów ta znajomość przerodziła się w wielką miłość, która, mam nadzieję, będzie trwała wiecznie.

Robert Karaś o związku z Agnieszką Włodarczyk

Natychmiast w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat związku Roberta Karasia i Agnieszki Włodarczyk. Część z nich była bardzo krzywdząca – zaczęły się plotki, że aktorka rozbiła związek sportowca z jego byłą żoną. Karaś postanowił je zdementować.

Media pie*dolą, że Aga rozbiła rodzinę i że zostawiłem kochaną żonę dla innej. Ja nie ogłosiłem, że się rozstałem czy wziąłem rozwód, bo nie będę informował o prywatnych rzeczach w social mediach. Nie będę z każdej rzeczy się spowiadał – dodał Robert.

Trzeba przyznać, że bardzo do siebie pasują.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Włodarczyk urządza dom. Pokazała stylowy przedpokój

Agnieszka Włodarczyk otwiera się na temat ciąży. „Nie wiem, co to poranne mdłości ani żadne mdłości”

Agnieszka Włodarczyk jest w CIĄŻY! Pokazała rosnący brzuszek: „Nowy rozdział”

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na romantycznym zdjęciu.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/agnieszkawlodarczykofficial.

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch.

Agnieszka Włodarczyk pokazała rosnący brzuch. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.

Robert Karaś z byłą żoną Natalią.

Robert Karaś z byłą żoną Natalią. Fot.Instagram/robert_karas_teamkaras.