Jakub Rzeźniczak w ostatnim miesiącu nie schodzi z pierwszych stron gazet. Na początku czerwca pojawiły się doniesienia, że piłkarz rozstaje się z żoną, Edytą Zając i ma romans z Candy Girl. Sama zainteresowana, Barbara Hetmańska skomentowała nam , że to są „bzdury wyssane z palca”.

Tymczasem u Rzeźniczaków święta z nieziemskim SŁODZIAKIEM (Instagram)

Jakub Rzeźniczak ma córkę

Natomiast tydzień temu wyszło na jaw, że  Rzeźniczak ma dziecko. W komentarzach można przeczytać, że było to już wiadomo od dawna, ale nikt głośno o tym nie mówił. Jako pierwszy zdecydował się o tym napisać serwis, Pudelek – z artykułu dowiadujemy się, że sportowiec ma 2-letnią córkę, którą się nie zajmuje.

Jakub Rzeźniczak w końcu zdecydował się skomentować doniesienia. Dla przeglądu sportowego Weszło.pl, przyznał się do córki.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu

– powiedziała w Weszło.pl Rzeźniczak.

O TEJ małej czarnej Edyty Zając-Rzeźniczak długo nie zapomnicie! (ZDJĘCIA)

Natomiast nadal nie wiemy, jak wygląda relacja z Edytą Zając. Do tej pory małżeństwo nie wypowiedziało się w tej sprawie. Jedynym potwierdzeniem plotek jest to, że modelka usunęła wszystkie zdjęcia z mężem  na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Cola z lodem 😋😉 #madrid #spain #smile

Post udostępniony przez Jakub Rzeźniczak25 (@jakubrzezniczak25)

Wyświetl ten post na Instagramie.

@chenelkabetz 💄

Post udostępniony przez Edyta Zając-Rzeźniczak (@edyta_zajac)

akpa20170509_gwiazdy_jk_0837 fot. AKPA