Zmiany, zmiany… Wygląda na to, że nie tylko kobiety nowe rozdziały swego życia pieczętują zmianami w wyglądzie. The Weeknd nowy etap zaczął zieniając fryzurę i zarost.

Abel Tesfaye (29 l.), bo tak naprawdę nazywa się The Weeknd, na początku sierpnia przemeblował swoje życie prywatne. Abel rozstał się z Bellą Hadid, z którą zszedł się w 2016 roku po rozstaniu z Seleną Gomez. Uff…. Skomplikowane? Nie w Hollywood.

Bella Hadid i The Weeknd ZNÓW się rozstali – wiemy, dlaczego

Abel i Bella byli ze sobą naprawdę długo jak na hollywoodzkie standardy. W końcu jednak – jak twierdzą informatorzy – przestali znajdować dla siebie czas. Każde z nich jest pochłonięte swoją karierą, stąd problemy w komunikacji i koniec miłości.

The Weeknd debiutuje właśnie w nowej roli – muzyk pojawił się na festiwalu filmowym w Toronto, by promować film ze swym udziałem, Uncut Gems. Przy okazji gwiazdor zaprezentował nowy look a la lata 70.

Bella Hadid szybko opuściła klub po tym, jak jej były The Weeknd pojawił się w tym samym miejscu!

Abel zgolił brodę, zapuścił za to „chudy” wąs. Muzyk nie przycina też włosów z boków głowy, tylko zapuszcza je na całej długości. The Weeknd wygląda teraz poważniej, trochę bardziej hipstersko i naturalnie. Ale większość fanek jest zrozpaczona – nie podoba się im nowa odsłona Abla.

A jak Wam podoba się The Weeknd w stylu lat 70. XX wieku?

The Weeknd, fot. Forum, Mega Agency

 

The Weeknd, fot.  Forum, Mega Agency

[Photo via Newscom]

Selena Gomez, The Weeknd, fot. FORUM/Backgrid

Fot. FORUM