Fani pary, jaką są Bella Hadid (22 l.) i The Weeknd (29 l.) nie będą pocieszeni – muzyk i modelka rozstali się już po raz drugi. Od dawna nie byli widziani razem, a teraz na temat ich zerwania wypowiedział się informator.

Na Coachelli The Weeknd PŁAKAŁ, gdy śpiewał o Selenie Gomez

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się

Bella i The Weeknd zaczęli spotykać się w 2015 roku. Pod koniec 2016 jednak ich romans się zakończył – ponoć nie mieli dla siebie czasu. On jednak bardzo szybko zaczął pokazywać się u boku Seleny Gomez, która zresztą była dobrą koleżanką modelki. Ten związek muzyka jednak również nie przetrwał. Sel wolała randkować z Justinem Bieberem.

Minęło kilka miesięcy, a Bella i Weeknd znów byli widywani razem. Wrócili do siebie, jednak jak podaje E!News, ponownie im nie wyszło.

Są teraz w różnych miejscach, fizycznie i psychicznie. Bella przygotowuje się do tygodnia mody, a Abel pracuje nad swoją muzyką i nadchodzącym debiutem aktorskim. Dużo się kłócili i nie spędzali ze sobą czasu od miesięcy. Mają nadzieję, że jeszcze do siebie wrócą, ale na razie koncentrują się na sobie i swoich projektach.

Myślicie, że jeszcze im się uda? Lubiliście ich jako parę?

ZOBACZ TAKŻE:

Bella Hadid na randce z The Weeknd bez biustonosza (ZDJĘCIA)

MOCNA reakcja Seleny Gomez na pocałunek The Weeknd i Belli

The Weeknd o dziecku, które urodzi mu Selena Gomez

 

 

Bella Hadid i The Weeknd Bella Hadid i The Weeknd