Bella Hadid (22 l.) z wokalistą The Weeknd zaczęła spotykać się w 2015 roku. Muzyk i modelka rozstali się już po raz drugi. Para zakończyła czteroletni związek.

Bella Hadid i The Weeknd ZNÓW się rozstali; wiemy, dlaczego

Bella Hadid opuściła klub po wejściu The Weeknd. Modelka ze złamanym sercem zasłaniała twarz podczas wyjścia

Wydawało się, że na początku Bella świetnie bawiła się z kilkoma dziewczynami. Stylówkę utrzymała w swoim typowym, minimalistycznym stylu. Modelka postawiła na ciemne dżinsy i białą rozpiętą bluzę z długim rękawem, spod której wystawał crop top w równie pasującym odcieniu. Do zestawu modelka dobrała torebkę w panterkowy print i pasujące buty. Z biżuterii wybrała złote kolczyki koła. Przy opalonej skórze całość prezentowała się młodzieżowo i wakacyjnie.

Młodsza siostra Gigi Hadid próbowała zakryć twarz, gdy opuszczała klub późno w nocy, zarówno telefonem, jak i butelką wody. Nie wiadomo, czy ona i The Weeknd w ogóle rozmawiali w środku podczas ich krótkiego spotkania. Bella Hadid wychodziła w kompletnie innym nastroju niż na początku imprezy. Były chłopak musiał bardzo wyprowadzić ją z równowagi samą obecnością, że postanowiła tak szybko ulotnić się w stronę wyjścia.

Są teraz w różnych miejscach, fizycznie i psychicznie. Bella przygotowuje się do swoich zobowiązań związanych z tygodniem mody, a Abel pracuje nad swoją muzyką i nadchodzącym debiutem aktorskim – bliskie źródło ex-pary  poinformowało E News!, że Hadid i The Weeknd zmagali się z dystansem dzielącym ich związek. 

Źródło nie wykluczyło szansy na ich pogodzenie. Mają nadzieję, że kiedyś wrócą do siebie, ale na razie skupiają się na sobie i swoich projektach.

Fot.Forum/ Backgrid

Bella Hadid razem z The Weeknd na romantycznej randce. Fot.Forum/MEGAAGENCY.

Bella Hadid The Weeknd

Bella Hadid i The Weeknd, Fot.Forum/MEGAAGENCY.

Byli dobraną parą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella Hadid przefarbowała włosy na BLOND; wygląda jak jej siostra Gigi

To, co założyła Bella Hadid, w Polsce uchodzi za synonim OBCIACHU (ZDJĘCIA)

Bella Hadid zakrwawiona na wybiegu

 

Sonda

poll-violet

Czy Bella Hadid i The Weeknd powinni do siebie wrócić?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Angel Energy😇

Post udostępniony przez 🦋 (@bellahadid)