Weronika Sowa już w czasie ciąży zaczęła realizować coraz więcej projektów muzycznych. Wydała m.in. single: „Ten jeden moment”, „O północy”, „Konwalie” oraz „Taka sama”. Fani influencerki byli zaskoczeni ilością wydanych utworów muzycznych. Teraz już wiadomo, dlaczego!

Wersow odpowiedziała na zarzuty? Fani obrócili się przeciwko młodej projektantce

Wersow przeszła metamorfozę

17 listopada Wersow zaskoczyła fanów. Zapowiedziała debiutancką płytę, a także trasę koncertową po Polsce, która rozpocznie się wiosną. Pojawi się między innymi w Bydgoszczy, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku.

Kolejny skandal Wersow? Influencerka wykorzystała młodą artystkę?

Dziś narzeczona Friza miała swój wielki dzień. 1 grudnia odbyło się przyjęcie z okazji debiutanckiego albumu, na które zostały zaproszone media, a także bliscy influencerki, nawet Karol Wiśniewski, który do tej pory stronił od medialnych imprez.

Wersow zapowiada nową płytę i zaskakuje fanów. „W kwietniu wyruszam w trasę koncertową”

Natomiast teraz w mediach aż huczy nie na temat jej albumu, a szokującej metamorfozy. Weronika Sowa ścięła swoje blond włosy do ramion na bardzo krótkie, jednocześnie farbując je na róż. 

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Wersow bardzo zmieniła swój image. Do takiego stopnia, że nawet rozpuściła kwas hialuronowy w ustach, aby mieć jeszcze bardziej naturalny look.