Kariera Wersow rozpoczęła się w 2018 roku za sprawą Friza, czyli Karola Wiśniewskiego i jego „Ekipy”. Celebrytka dała się wówczas poznać światu jako dziewczyna youtubera. Dziś Wersow jest narzeczoną Friza, z którym doczekała się córeczki Mai.

Wersow nakarmiła ZUPĄ 4-miesięczną Maję! Fani zbulwersowani, lekarz komentuje

Wersow nie dotrzymała umowy współpracy?

W czasie, gdy Weronika Sowa spotykała się z Frizem, budowała również swój kanał na YouTube. Ta para była na topie przez bardzo długi czas. Nadal tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego YouTube’a. Przez ten czas jednak zdarzyło im sią kilka wpadek, nie tyle Frizowi, co jego obecnej narzeczonej Wersow.

5 lat temu Friz po raz pierwszy pokazał Wersow na swoim kanale. Tak wyglądali na początku związku

W pewnym momencie kariera Weroniki Sowy stanęła pod znakiem zapytania. Wybuchła ogromna afera związana między innymi z jej logiem, które jak się okazało, nie należało do niej. Artystka wykorzystywała je nie tylko na kanale YouTube, ale również i na opakowaniach swoich kosmetyków. Sylwester Wardęga opublikował film, w którym pokazał, że autorem grafiki służącej Wersow za logo, jest nieznany dotąd Polsce artysta. Youtuber skontaktował się z nim, by zapytać, czy influencerka ma zgodę na wykorzystanie jego grafiki. Okazało się, że nigdy nie rozmawiał z Weroniką Sową na ten temat, ani nawet o niej nie słyszał.

Wersow po raz pierwszy o POŁOGU: „Karmiłam Majusię i płakałam”

Tym razem Wersow powieliła swój błąd? Nowe zdjęcia na jej Instagramie wzburzyły fanów, a także artystkę, która zaprojektowała jej stylizację, a jej praca nie została oznaczona. Możemy przeczytać w komentarzach, że była to umowa barterowa, a młoda projektantka oczekiwała oznaczenia jej w poście, w którym Wersow pokaże ubrania jej autorstwa.

  • Znowu moja praca, i znowu nie ma nigdzie oznaczenia, wykorzystywanie małych artystów nie jest cool ::(( – pisze autorka projektu

Wersow urządziła pokój dla córeczki: prywatna łazienka, ogromny telewizor i nieskazitelna biel (ZDJĘCIA)

Fani Wersow pod postem oznaczają profil Sylwestra Wardęgi, w nadziei, że zajmie się on ponownie poczynaniami influecnerki. Dodatkowo obserwujący zabrali głos w komentarzach i bronią młodej projektantki.

  • A to nie jest przypadkiem kolejna stylizacja – zuzagwiazda i znowu bez oznaczenia? Zero refleksji z poprzedniego postu?
  • zacznij oznaczać artystów, z którymi nawiązujesz współprace
  • Shame!!!! Oznacz projektantkę ciuchów zuzagwiazda, godności trochę laska

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

Wersow, fot. Kurnikowski/AKPA

Wersow, fot. Podlewski/AKPA