Weronika Sowa „Wersow” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Wokół jej osoby od wielu lat pojawiają się nowi fani, jak i krytycy. Influencerka dzieli się każdą chwilą swojego życia w internecie. Niedawno została mamą, jednak to nie przeszkadza rozwijaniu jej kariery zarówno influencerskiej, jak i muzycznej.

Tak Wersow ubrała się na Paryski Fashion Week. Co za stylizacje!

Wersow zapowiada nową płytę i zaskakuje fanów

Ostatnio Weronika Sowa zaczęła realizować coraz więcej projektów muzycznych. Wydała m.in. single: „Ten jeden moment”, „O północy”, „Konwalie” oraz „Taka sama”. Fani influencerki byli zaskoczeni ilością wydanych utworów muzycznych.

Wersow trafiła na SOR! „Nie mogę ruszyć się z łóżka, płaczę z bólu”

Ostatni singiel Weroniki, „Ten jeden moment” został nagrodzony złotą płytą w „Radiu Zet”. W komentarzach pod postem informującym o wyróżnieniu artystki, fani nie byli zachwyceni. Wiele osób zarzucało celebrytce, że używa za dużo autotune, przez co nie sądzą, że ma zdolności muzyczne. Krytyka oparła się również na tym, że wiele osób posiadających talent i piękny wokal nigdy nie osiągnie takiej popularności, jak ona.

Wersow bez makijażu i sztucznych rzęs. Jak zupełnie inna osoba! (ZDJĘCIA)

Teraz Weronika Sowa poinformowała swoich fanów o drugiej płycie. 17 listopada rozpoczęła się przedsprzedaż egzemplarzy. Influencerka przy okazji promocji swojej nowej płyty, poinformowała obserwatorów, że w kwietniu rozpoczyna trasę koncertową. Pojawi się między innymi w Bydgoszczy, Katowicach, Poznaniu oraz Gdańsku.

IG:wersow

IG:wersow

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

IG: wersow

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

Wersow, fot. Kurnikowski/AKPA