Cała sprawa z Deynn przybrała niezłych obrotów. Wiele znanych osób postanowiło wypowiedzieć się na temat zaistniałej sytuacji.

Maffashion na swoim SnapChacie powiedziała:

Sprawy rodzinne powinny być sprawami rodzinnymi. Małych dzieci nie powinno się mieszać w świat Internetu. Nie powinno się wykorzystywać dzieci do ocieplania wizerunku. Bo dzieci nie potrafią przewidzieć, co się będzie później działo. Nie powinno być tak, że dzieciaki obrywają za postępowanie dorosłych.

Deynn nie wytrzymała! Jest kolejna, CIEKAWSZA odpowiedź na zarzuty siostry

Maff przyznaje, że rodzinę trzyma daleko od show biznesu, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że to ona wybrała życie w Internecie. Apeluje też do młodych osób, że kiedy wrzucają coś w Internet – to nie znika, a staje się już strefą publiczną.

Akop Szostak, również wypowiedział się w sprawie zaistniałej sytuacji. Opowiedział to na swoim InstaStory:

Po pierwsze trzeba szanować ludzi i własną rodziną. Jak to się mówi – jak się traktuje swoją kobietę i rodzinę świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem. Faceci szczególnie powinni dbać i szanować kobiety.

– mówi Akop.

Później dodaje jeszcze:

Proszę Was bądźcie normalnymi ludźmi. A dziwnych ludzi unikajcie.

Qczaj powiedział wprost o Deynn i Majewskim. Kiedyś już wcześniej miał z nimi zatargi, gdy wypowiedział się na temat jaszczurki, którą zabili. Później ale wrzucił na swoje InstaStory, to co mówił jeszcze w listopadzie, a co idealnie pasuje do zaistniałej sytuacji:

„Macie być dobrymi człowiekami”

Wybiła się na krzywdzie siostry. Poznajcie Klaudię Surmę – siostrę Deynn

Później Qczaj opowiada o tym, że celebrytom brakuje pokory i że pokora jest najważniejsza, a dla większości liczy się tylko kasa, kasa i kasa.

Kto obroni Deynn? Daniel jeszcze się nie odezwał. Czekamy też na jego komentarz!

🌙✨ #tattoogirl

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)

#adidas #hermes #emporioarmani #streetlook #ootd “co dwie głowy to nie jedna” 👧🏽

Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

O pierwszej w nocy amerykańskiego czasu w story powiedziałem o treningu na live…A potem doszło do mnie co zrobiłem😅 Ale jak się powiedziało „A” to… jedziemy z tym „rzyciem”! Dwa najpotrzebniejsze "gadżety" do tego by zacząć masz przy sobie – TY i Twoja d*pa! 10 minut treningu na nogi i pupę, 10 minut dla Ciebie – nie szukaj wymówek, że Ty to masz źle – każdy ma. Ale utwierdzając się w przekonaniu, że nic się nie zmieni – naprawdę nic się nie zmieni. Spróbuj! Co masz do stracenia? W najgorszym wypadku majtki tylko spocisz. A w najlepszym – w tych spoconych gaciach bedziesz skakać z radości, że to było TWOJE 10 minut i chcesz więcej! UKOCHOJ SIE! Bez ciśnienia, bez oczekiwań, bez presji i doceń te spocone gacie! Na Facebook zapis live. #qczaj #qczajteam #qczajfitness #ukochojsie #ukochojmnie #jedziemy #motivation #fitness #happy #workout #dontgiveup #nevergiveup #instamatki #instamama #friends #trainer #women #poland #sport #cardio #blogger #healthy #dieta #wszystkojestwtwojejdupie!

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)