Gwiazdy od lat inwestują w… alkohol. Aaron Paul i Bryan Cranston, aktorski duet znany z serialu „Breaking Bad” stworzyli brand Dos Hombres, którego flagowym produktem jest mezcal. Dwayne „The Rock” Johnson bije rekordy popularności swoją tequilą Teremana, zaś Ryan Reynolds ma markę ginu Aviation. Do tego zacnego grona dołączyła siostra Kendall Jenner.

OMG! Kendall Jenner jak polski turysta! Ten szczegół wygląda wyjątkowo SWOJSKO

Kendall Jenner krytykowana za reklamę

Nowa reklama tequili Kendall Jenner jest na językach opinii publicznej. Amerykanie twierdzą, że supermodelka wykorzystuje kulturę meksykańską do promowania swojego nowego napoju wyskokowego. Kendall Jenner pojawiła się w nowym spocie reklamowym jej trunku „818 Tequila” na farmie agawy w Jalisco w Meksyku. To stamtąd pochodzi agawa, z której powstaje jej produkt.

Film i zdjęcia przedstawiają wielu rodzimych rolników – a także Kendall w, co niektórzy określają jako tradycyjnym meksykańskim stroju.

Internet niemal natychmiast zaatakował, nazywając to kulturowym przywłaszczeniem, kolonizacją, wyzyskiem… Najbardziej obrywa się Kendall, która rzekomo „ukradła” meksykańską kulturę i próbuje nosić ją jako kostium do sesji zdjęciowej… i że okazuje brak szacunku, próbując uchodzić za „ranczerkę”.

Kendall Jenner WYDŁUŻYŁA sylwetkę w Photoshopie

Są też głosy samych zainteresowanych, którzy są wdzięczni Kendall Jenner, że promuje region i stworzyła wiele nowych miejsc pracy dla lokalnej ludności. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Sonda

poll-violet

Krytyka Kendall jest słuszna?

Kendall Jenner w bikini na plaży.

Kendall Jenner w bikini na plaży. Fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie podkreśliła swoje kształty. Fot.Forum.

Kendall Jenner w obcisłej sukience i sandałach

Kendall Jenner/fot. FORUM