Tomasz Ossoliński  i Dorota Williams pojawili się w programie „Onet rano”. Ocenili oscarowe kreacje z czerwonego dywanu. Projektant uważa, że gwiazdy podeszły niechlujnie do stylizacji.

Jednak razi mnie pewne niechlujstwo. Jeżeli Panowie pozapominali muszek, krawatów albo nawet jeden pojawił się w t-shircie pod marynarką smokingową, oczywiście możemy to wszystko „zbylejaczyć”, tylko po co, a to tak dużo nie kosztuje – stwierdza Ossoliński.

Tomasz Ossoliński o Oscarach 2021

Oscary 2021. Największy przegrany gali

Zwraca uwagę, że pojawia się przekłamanie, ponieważ w mediach i sieci pojawiają się zdjęcia wyselekcjonowane przez agencje, na których są osoby, które przede wszystkim zdobyły Oscara, ale obecna była też cała masa innych osób nominowanych i według niego to już znacznie gorzej wyglądało. Zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt:

Poza tym to, co mnie zaskoczyło: przyzwyczajeni jesteśmy do magii, że wszystko jest w sztucznym świetle, a tutaj jest dziennie światło i obnaża najpiękniejsze młode aktorki w wieczorowych sukniach z pewnej magii – tłumaczy.

Oscary 2021. Odbierając statuetkę WYBUCHNĄŁ PŁACZEM

Carey Mulligan

Carey Mulligan fot. The Mega Agency / Forum

Mnie z kolei zastanowiło, jak przeczytałem opisy pod zdjęciami, czy wypada w dzisiejszych czasach, kiedy to wszystko tak bardzo się zmienia, zakładać za 5 mln dolarów naszyjnik, czy to jest w dobrym tonie – zastanawia się projektant.

Zendaya

Zendaya fot. The Mega Agency / Forum

Halle Berry postawiła na suknie w kolorze fuksji i zmianę fryzury. Ossoliński przyznaje, że aktorka wyglądała niesamowicie i zwraca uwagę, że nie była przemalowana.

Oscary 2021. Te kreacje zostały okrzyknięte NAJGORSZYMI (ZDJĘCIA)

Halle Berry i Van Hunt

Halle Berry i Van Hunt fot. Reuters / Forum

Chloé Zhao, chińska reżyserka była ubrana dość zwyczajnie. Na dodatek wybrała trampki, zamiast obcasów. Tomasz zdradza, że miał wrażenie, że wiele osób łącznie z nią przyszło na próby generalne.

Rozumiem nonszalancje, nawet jakieś plamy pojawiły się na tej sukience, nazwałby to pewną abnegacją – stwierdza.

Nazwałabym to bardziej manifestem – odpowiada Dorota Williams.

Halle Berry zaprezentowała na Oscarach nie tylko nową fryzurę, ale również PARTNERA

Chloe Zhao Fot.POOL / Reuters / Forum