Kontrowersji ciąg dalszy. Mamy wrażenie, że coraz większe oburzenie brytyjskiej rodziny królewskiej sprawia, że Meghan Markle coraz bardziej na tym korzysta. Tym razem oberwało się jej za baby shower w filmie dokumentalnym  „A Very Royal Baby: From Cradle to Crown”.

Zaskakujące doniesienia na temat BABY SHOWER Meghan Markle. Nie tego się spodziewaliśmy

Zazwyczaj „baby shower” sprowadza się do spotkania w kobiecym gronie, rodziny i najbliższych przyjaciół, odgrywane są tematyczne gry, a w prezencie przyszła matka dostaje pieluchy i różne inne gadżety związane z macierzyństwem. Meghan Markle poleciała jednak do Nowego Jorku prywatnym jetem należącym do Amal Clooney (małżonki George’a). Samo przyjęcie odbyło się w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Nowym Jorku – Mark Hotel na słynnym Upper East Side.

Gwiazdorskie „baby shower” wnuczki królowej

Jak donoszą amerykańskie media, na baby shower oprócz Amal Clooney, pojawiła się między innymi przyjaciółka Opry Winfrey – Gayle King, a także Serena Williams, czyli topowe czarnoskóre gwiazdy, które bardzo wspierają Meghan i jej „walkę”.

Goście wchodzili przez główne wejście, niosąc te ogromne torby z najdroższych sklepów w Nowym Jorku. Tłumy gromadziły się, ponieważ wszyscy byli celebrytami, była Gayle King z CBS, Serena Williams i Amal Clooney – komentowała to wydarzenie biografka rodziny królewskiej Ingrid Seward.

Komentatorzy krytykują Meghan Markle, że tak hucznie obchodziła baby shower swojego dziecka. W sposób, który tak dalece odchodzi od tradycji rodziny królewskiej. Prywatne jety, luksusowe hotele, drogie prezenty i celebrycka „guest lista”.

Pamiętam, jak rozmawiałem wtedy z pomocnikiem pałacu, który przewrócił oczami i był przerażony, że w Domu Windsorów dzieje się coś tak powszechnego.

Wszystko, co wiemy o BABY SHOWER Meghan Markle

Teraz, już po odejściu z monarchii, Brytyjczycy i rojaliści z całego świata muszą się wreszcie przyzwyczaić, że Meghan Markle i książę Harry zachowują się i będą się zachowywać jak amerykańscy celebryci, nie członkowie rodziny królewskiej. Zatem przed nami na pewno jeszcze nie jedna bardzo wystawna impreza i… wiele plotek, skandali i całej reszty.

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum