Tak naprawdę rozrzutność gwiazd jest znana już od bardzo dawna. Jeszcze w latach osiemdziesiątych Mike Tyson zabłysnął kreatywnością, ofiarując swojej żonie Robin Givens ogromną, złotą wannę o wartości 2 milionów dolarów. Z kolei – jeśli uwierzymy pogłoskom – dowiemy się, że Angelina Jolie podarowała Bradowi Pittowi wyspę w kształcie serca!

Randka nie dla każdego

Justin Bieber, mając zaledwie 17 lat, wynajął ogromną salę sportowo-widowiskową Staples Center w Los Angeles, aby zaimponować niezwykłą randką ówczesnej dziewczynie – Selenie Gomez. Para obejrzała wspólnie Titanica i zjadła obiad w tym wyjątkowym miejscu. Okazało się jednak, że nie musiał za nic płacić – koncertował tam już tak często, że randkę mógł urządzić sobie za darmo.

Miłość w stylu West Kardashian

Podobny pomysł miała Kim Kardashian, również wynajmując w roku 2015 halę sportową Staples Center. Dzięki temu Kanye West mógł tam rozegrać mecz koszykówki z okazji swoich urodzin, a John Legend zaśpiewał mu hymn narodowy. Kanye odwdzięczył się jej wspaniałą torebką Birkin, która stanowi swoiste dzieło sztuki. Niezwykłą torebkę zdobi ręcznie malowany obraz George’a Condo, wszechstronnie uzdolnionego artysty. Torebka jest warta pół miliona dolarów. Na tym nie kończy się szczodrość męża Kim. Podarował jej akcje największych gigantów biznesu: Amazon, Netflix, Apple, Adidasa oraz Disneya o wartości 100 tysięcy dolarów.

Ekskluzywny Gulfstream

Tom Cruise słynie z publicznego okazywania uczuć swoim kobietom. W 2005 roku postanowił ofiarować swojej wybrance, Katie Holmes, odrzutowiec. Gulfstream kosztował go 20 milionów dolarów, a Katie zareagowała powściągliwie mówiąc, że to taki szybszy model autobusu.

Prezent z miłości do wina

Oryginalnością wykazał się także David Beckham, który jako prezent na urodziny ofiarował swojej żonie Victorii butelkę wybitnego wina z jej imieniem na etykiecie. W ten własnie sposób Victoria dowiedziała się, że jest właścicielką winnicy wartej 5 milionów dolarów.

Staroświecki prezent wart tysiące

W 2013 roku Robert Pattinson sprawił swojej dziewczynie, Kristen Stewart, niezwykły prezent z okazji jej 23 urodzin. Dziewczyna otrzymała limitowane wydanie pióra wiecznego marki Tibaldi Bentley Crewe o wartości 43 000 dolarów, na którym wygrawerowano jej  imię oraz napis „od R.” Pióro z 18-karatowego złota, inspirowane starym modelem Bentleya, to jeden z zaledwie 40 egzemplarzy dostępnych na całym świecie. Zostało zaprojektowane we współpracy z najlepszymi włoskimi designerami.

Bentley dla Bena Affleca

Równie szczodrą, co uzdolnioną artystką jest Jennifer Lopez, która podarowała swojemu ukochanemu samochód marzeń – Bentleya w wersji cabrio. Po zakończeniu związku Ben Afflec przekazał samochód na cele dobroczynne.

Wspaniały rower miejski dla Jennifer

Jennifer Aniston uwielbia jazdę na rowerze, dlatego w 2008 roku jej przyjaciółka Courteney Cox podarowała jej unikalny rower sygnowany logo Chanel. Miejski jednoślad holender” jest wyposażony w wygodne siodełko zaprojektowane przez projektantów Chanel, osiem przerzutek oraz gustowny kosz na zakupy. Koszt tego wspaniałego pojazdu oscylował w granicach 12 000 dolarów.

Jak myślicie, czy gwiazdy swoimi pomysłami na prezenty mogą zainspirować również i zwykłych śmiertelników?

 

Materiał partnera