Oto otchłań, w którą zapuścić się chce każda internautka, ale brakuje jej czasu i samozaparcia, bo w końcu przez ile stron szafiarskiego bloga można przejść w ciągu wieczoru?

Zobacz: NA PEWNO NIE TAK WYOBRAŻACIE SOBIE MAFFASHION BEZ MAKIJAŻU

Maffashion pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze swojej strony. To był rok 2009. Jak wyglądała wówczas Julka? Cóż, nie mamy dobrych informacji dla hejterów. Maff zawsze była szczuplutka, ładna i dobrze ubrana. Liczyliście na osobliwą stylizację z second handu? Jeśli tak, odsyłamy na bloga Jessiki Mercedes, tam prędzej ją znajdziecie. Maff w obcisłej spódnicy i czarnej koszulce mogłaby pokazać się i dzisiaj.

Zobaczcie: Maffashion ma brzuszek jak w 3. miesiącu ciąży (FOTO)

Jest jedno malutkie „ale”. Jeśli chcecie dotrzeć do pierwszych stron blogu Kuczyńskiej, okazuje się, że zawartość jest niedostępna. Także wszyscy zwolennicy teorii spiskowych mogą stwierdzić, że „pierwsze zdjęcie z bloga Maff” może być czystą manipulacją.

Ostatnio szafiarki zostały zalane kolejną falą hejtu ze strony „sławnej osoby”. Wyszło dosyć śmiesznie, bowiem za rozległą krytyką stanęła Violetta Kołakowska, którą młodsze pokolenie zna (lub nie) z bycia (lub niebycia) z Tomaszem Karolakiem, a to nieco starsze z serialu, który nie osiągnął sukcesu pt. Zostać Miss 2.

Zobaczcie: Kołakowska o blogerkach: Reklamowa prostytucja

Wracając do Maff, czy właśnie tak wyobrażaliście sobie jej pierwsze zdjęcie na blogu?