Joanna Liszowska przez lata słynęła ze swojego wyglądy. Burza blond loków i krągłe kształty czyniły ją bardzo seksowną, ale i charakterystyczną aktorką. Teraz Liszowska postanowiła zmienić swój wizerunek.

Blond włosy to problem.

Liszowska postanowiła zerwać z dotychczasowym wizerunkiem. Jak donosi gazeta „Życie na gorąco” taki wygląd mocno ją ogranicza. Według gazety jest powodem przez który gwiazda nie ma zbyt wielu propozycji pracy.

-Być może właśnie dlatego postanowiła zmienić nieco swój wizerunek drapieżnej seks-bomby. Siwe włosy i zmarszczki mogą pomóc reżyserom w wyobrażeniu sobie aktorki w innych ciekawych odsłonach, a jej samej dać szansę na wielki powrót – czytamy w „Życiu na Gorąco”

Aktorka nie jest ponoć zadowolona z tego jak aktualnie wygląda jej kariera. Teraz kiedy jej córki są już dość duże chciałaby mocniej skupić się na pracy. Jej życie prywatne po rozwodzie znów nabrało rumieńców i choć aktorka chroni swoje życie prywatne, to aktualnie jest w szczęśliwym związku.

W środowisku aktorskim już dwa lata temu mówiło się, że ma nowego partnera. W zeszłym roku spotkaliśmy ich na ulicach Warszawy. Jednak tym razem aktorka wyjątkowo chroni swoje życie prywatne. Nigdy dotąd nie pokazała się z ukochanym oficjalnie, nie zamieszcza też żadnych wspólnych zdjęć na portalach społecznościowych – czytamy w „Życiu na Gorąco”.

Liszowska po rozwodzie ze szwedzkim milionerem w 2018 roku wróciła do kraju. Obecnie wychowuje dwie córki – 8 letnią Stellę i 10 – letnią Emmę.

 

 

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Joanna Liszowska w białej kreacji

Joanna Liszowska/fot. AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska fot. AKPA

Joanna Liszowska

scena z: Joanna Liszowska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA