Od kiedy Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosił decyzję o rozstaniu życie tych dwojga nie schodzi z pierwszych stron. W mediach aż huczy od domysłów jakoby Kasia Cichopek miała romans ze swoim programowym kolegą – Maciejem Kurzajewskim. Ognia dodał anonimowy informator, który wysłał do mediów nagranie z prywatnymi rozmowami Kasi i Maćka. Miał także poinformować ich pracodawcę.  Jedna z pracownic TVP postanowiła ustosunkować się do rewelacji na temat

Anna Lewandowska broni Kasię Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podsłuchiwani! Dziennikarz zabrał głos

Bardzo ważna sprawa. Uwaga! Ostatnimi czasy takie okropne fake newsy dosłownie zdominowały portale plotkarskie w naszym kraju. Mowa o naszej redakcyjnej koleżance Kasi Cichopek, która nie dość, że w „Pytaniu na śniadanie” jest przez naszą ekipę bardzo lubiana i ceniona, to tak samo na planie serialu „M jak miłość” – oświadczyła dziennikarka „PnŚ”, Anna Lewandowska.

Tak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela

Dziennikarka potwierdziła, że Kasia nadal jest w grafiku i na ten moment nie ma mowy o utracie posady.

Spokojnie, uspokajamy, dementujemy, to są okropne fake newsy. Kasia jest w naszej ekipie, bardzo ją cenimy, tak jak powiedziałam, lubimy, jest oczywiście na grafiku, to dla niedowiarków – dodała.

Jak myślicie, czy Kasia utrzyma posadę?