Marcin Hakiel bardzo mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną Hakiel i nie jest to dla niego łatwy czas. Tancerz po rozstaniu stał się wyjątkowo aktywny i szczery na swoim Instagramie, nie ukrywa tego, jak przechodzi rozwód, a nawet tego, że musiał udać się na terapię.

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu: „Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię”

Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu w telewizji

Marcin Hakiel mimo oświadczeń z byłą żoną, że nie będą więcej komentować rozstania, poszedł do programu „Miasto Kobiet” w TVN Style opowiedzieć o kulisach rozstania. W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zdradził nawet, co było powodem rozpadu małżeństwa.

Moja partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. Ja jej to dałem. Pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. Jak już poznałem prawdę jaka się działa przez ostatni czas w naszym związku, to jakaś część mnie była i tak związana z moją partnerką. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu – powiedziała w „Mieście kobiet”.

Marcin Hakiel w programie „Miasto Kobiet”: „Jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec byłej partnerki”

Na Katarzynę Cichopek spadł ogromny hejt po emisji programu z udziałem tancerza. Gwiazda natychmiast chwyciła za telefon i zablokowała możliwość komentowania pod najnowszymi postami na Instagramie i jakby nic się nie stało, relacjonowała na swoim InstaStory wyjazd ze spektaklem do Bydgoszczy.

Fot. Isntagram/katarzynacichopek

Jak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela?

„Plotek” skontaktował się ze znajomą pary, aby dowiedzieć się, jak naprawdę zareagowała Katarzyna Cichopek na wywiad swojego ex:

Kasia już wcześniej wiedziała, że Marcin poszedł na wywiad do TVN Style. Ma żal, bo umawiali się, że nie będą prać brudów publicznie i udzielać wywiadów. Gdy dowiedziała się o wywiadzie męża, zadzwoniła do niego z pretensjami. Przypomniała o wzajemnych ustaleniach – czytamy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel unikają się jak ognia. Tak przekazują sobie dzieci?

Podobno zasugerowanie przez Hakiela, że odeszła do innego mężczyzny bardzo ją zabolało:

A już sugerowanie przez Marcina, że go zdradziła, sprawiło jej ogromny ból. Nigdy w życiu by tego nie zrobiła. Dla niej przysięga w kościele jest święta. Po prostu, Marcin jest dzisiaj innym człowiekiem, niż gdy za niego wychodziła. Decyzja o rozwodzie była ich wspólną decyzją. Marcin obiecał Kasi, że już więcej nie będzie roztrząsał ich spraw publicznie – powiedziała tak podobno znajoma pary dla „Plotka”.

Co myślicie o wywiadzie? Po której stronie stoicie?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Hakiel nie mógł się powstrzymać - zostawił niegrzeczny komentarz pod zdjęciem Kasi Cichopek

Marcin Hakiel nie mógł się powstrzymać – zostawił niegrzeczny komentarz pod zdjęciem Kasi Cichopek