Otylia Jędrzejczak (33 l.) kilka tygodni temu ogłosiła, że jest w ciąży.

Zobacz też: Otylia Jędrzejczak jest w ciąży! Zobacz wyjątkowe zdjęcie (FOTO)

Z tego powodu udzieliła pierwszego wywiadu w programie Dzień Dobry TVN. W rozmowie powiedziała, że:

Na pewno będę brała urlop. W tym urlopie na pewno nie zaprzestanę różnych działań, bo mamy od września do grudnia Otylia Swim Tour […]. Natomiast na uczelni na pewno będę potrzebowała urlopu, który przeznaczę na doktorat.

Ponadto wyznała, że:

Sport mnie tego nauczył, żeby umieć uszeregować rzeczy. Ja jestem świadoma tego, że te pierwsze miesiące będę musiała poświęcić dziecku. Jestem tego w 100% świadoma. Ja wychodzę z założenia, że im więcej się od dziecka ty nauczysz, a dziecko od ciebie, tym dłużej to przetrzymujesz na lata. Tego mnie nauczyli moi rodzice, z którymi mam cudowny kontakt.

Niestety nie chciała zdradzić płci swojego dziecka, ponieważ nie chciała „zapeszać”:

Ja znam przypadki, kiedy już się znało, a potem się okazywało, co innego. Dlatego ja wychodzę z założenia, że to będzie cudowna niespodzianka. Ja już znam oczywiście.

Co ciekawe, prowadząca Anna Kalczyńska zapytała pływaczkę o to, czy poród będzie odbywał się… w wodzie. Otylia odpowiedziała wtedy:

Nie myślałam o porodzie w wodzie. Nie zastanawiałam się nad tym. Tak, jak powiedziałam, mam etapami poukładane pewne rzeczy. Temat porodu jeszcze jest odległy.

Zobacz też: CHCECIE ZOBACZYĆ PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY OTYLII JĘDRZEJCZAK?

Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne wiadomości!