Dorota Gardias trafiła do szpitala, po tym jak pojawiły się u niej objawy charakterystyczne dla koronawirusa. Również jej 7-letnia córka Hania zmagała się z chorobą, jednak z relacji Doroty wynikało, że dziecko łagodniej przechodzi infekcję.

Dorota Gardias opisała przebieg choroby. Zdradziła, jaki miała pierwszy objaw koronawirusa

Dorota Gardias – koronawius

Dorota Gardias wyznała na Instagramie, że koronawirus zaatakował jej układ oddechowy, dlatego hospitalizacja była konieczna. W związku ze zmianami, które zaszły w płucach pogodynki, konieczna była tlenoterapia. Gwiazda dzieliła szpitalny pokój z córką, która opuściła placówkę medyczną dzień wcześniej.

Powrót do zdrowia Doroty Gardias świętowali koledzy ze stacji  TVN, który nagrali specjalny film pokazujący wsparcie dla pogodynki. Z kolei na wizji nowe prowadzące – Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak – życzyły koleżance szybkiego powrotu do pełni sił.

W poniedziałkowy wieczór, kiedy nad Warszawą przetoczyła się nawałnica, Dorota Gardias opublikowała pierwszy film po powrocie do domu. Szalejącą burzę określiła jako „fajerwerki” i dodała, że jest szczęśliwa.

 

Dorota Gardias wróciła do domu, fot. @Instagram

Dorota Gardias wróciła do domu, fot. @Instagram

 

Dorota Gardias na ściance w eleganckiej stylizacji.

Dorota Gardias na ściance w eleganckiej stylizacji fot. AKPA.

Dorota Gardias w białej koszuli na imprezie branżowej.

Dorota Gardias w białej koszuli fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Dorota Gardias w czarnym garniturze na ściance.

Dorota Gardias, fot. Piętka Mieszko/AKPA.