Dorota Gardias zachorowała na koronawirusa. „Super Express” w środę podał przykrą informację, że zmagała się z problemami z oddychaniem i została skierowana do szpitala. Gardias miała zarazić się od córki Hani.

Dorota Gardias zabrała głos

TVN wydał oświadczenie w sprawie zdrowia Doroty Gardias. Gwiazda ma trudności z mówieniem

Dorota Gardias przez dwa dni milczała, mimo że w sieci rozpętała się burza i spekulacje, czy pozarażała pracowników TVN-u. Najpierw oświadczenie wydała stacja, w której dziennikarka pracuje. Teraz odezwała się sama zainteresowana. Na Instagramie napisała:

Na początku bardzo wszystkim dziękuję za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie, to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna – pisze pogodynka. 

Dorota Gardias ma KORONAWIRUSA?! Dziennikarka znajduje się w szpitalu

Potwierdza wszystkie doniesienie, że zmaga się z koronawirusem i leży w szpitalu:

Niestety od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID. Cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża… Jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej – poinformowała Gardias. 

Dorota Gardias/fot. Kurnikowski/AKPA