Ozzy i Sharon Osbourne pojawili się w filmie dokumentalnym „Black Sabbath Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne”. Małżeństwo poruszyło temat incydentu z 1989 roku, kiedy Ozzy prawie udusił Sharon pod wpływem narkotyków.

Ozzy chciał udusić żonę

Sharon Osbourne zachęca kobiety do poprawiania urody: „Jestem przykładem, jak powinna wyglądać kobieta po operacjach plastycznych”

Mieliśmy wiele bójek i można powiedzieć, że to do czegoś zmierzało. Czułam, że to nadchodzi. Ozzy wtedy był rzadko spokojny, ale w tamtej chwili był wyjątkowo spokojny i to mnie wystraszyło – powiedziała Sharon.

Muzyk potwierdza, że czuł spokój, jakiego nigdy nie miał w życiu.

Sharon w tym dniu położyła swoje dzieci: Aimee , Kelly i Jacka do łóżka i zaczęła czytać książkę. W pewnym momencie Ozzy wszedł do pokoju.

Nie miałam pojęcia, kto siedział naprzeciwko mnie na sofie, ale to nie był mój mąż. Nie mogłam do niego dotrzeć. Powiedział tylko „Podjęliśmy decyzję, że musisz umrzeć” i rzucił się na mnie – wspomina Sharon.

Z kolei Ozzy wspomina: „Pamiętam tylko, że obudziłem się w więzieniu w Amersham i zapytałem policjanta: „Dlaczego tu jestem?” A on mówi: „Chcesz, żebym przeczytał twoje zarzuty?”. Przeczytał„John Michael Osbourne, zostałeś aresztowany za usiłowanie zabójstwa Sharon Osbourne” – mówi piosenkarz.

Byłem bardzo zaskoczony, kiedy wycofała zarzuty – dodaje Ozzy.

Sharon Osbourne oskarża Ozzy’ego o romans z…

Sharon po tym incydencie rozważała rozwód, ale kiedy Ozzy został umieszczony w zakładzie dla uzależnionych na pół roku, czuła się samotna bez niego.

Patrzyłam na wszystkie opcje, jakie pozostały w moim życiu. Patrzyłam na wszystko. Co będzie najlepsze dla moich dzieci? Co będzie najlepsze dla mnie? Nienawidziłam być bez niego. Ozzy był bardzo przestraszony, kiedy wyszedł z zakładu – wspomina Sharon.

Sharon Osbourne zrobiła sobie waginoplastykę!